رفتن به مطلب
mtm

گذاشتن فایل زیپ در سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام وعرض خسته نباشید

با  اینکه در تنظیمات پسوند zip,rar را فعال کردم ولی هنگام آپلود خطای (پشتیبانی نمیشود ) را میگرد ولی من از طریق سی پنل فایل زیپی رو برای دانلود کردن آپلود کردم ولی باز در هنگام دانلود آن فایل خطای

(not found) را میدهد علت چیست لطفا راهنمایی کنید؟ ممنون

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خسته نباشید

کد mime دو پسوند رو وارد کردم ولی باز خطا میگیره مشکل از کجاست ؟ لطفا راهنمایی کنید

ممنون

• این کدها رو وارد کردم : application/x-zip-compressed و  application/zip و application/octet-stream

لینک به ارسال
3 ساعت قبل, mtm گفت:

سلام خسته نباشید

کد mime دو پسوند رو وارد کردم ولی باز خطا میگیره مشکل از کجاست ؟ لطفا راهنمایی کنید

ممنون

• این کدها رو وارد کردم : application/x-zip-compressed و  application/zip و application/octet-stream

درود

این گزینه تاجایی که قبلا دیدم کار نمیکنه. بهتره از افزونه های فایل منیجر استفاده کنید.

یاحق

لینک به ارسال

سلام

ممنون از راهنمایی که کردین الان فایل زیپ آپلود میشه ولی اگه بخوام ی فایل زیپ رو برای دانلود روی سایت بزارم و کسی بخواد اونو دانلود کنه خطای (not found on this server) رو میده .باید چکار کنم لطف کنید راهنمایی کنید ؟

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام خسته نباشید

منون از راهنمایی که کردین الان فایل زیپ آپلود میشه ولی اگه بخوام ی فایل زیپ رو برای دانلود روی سایت بزارم و کسی بخواد اونو دانلود کنه خطای (not found on this server) رو میده .باید چکار کنم لطف کنید راهنمایی کنید ؟ فایل زیپی رو گذاشتم ولی هنگام دانلود اون فایل خطا میده لطف کنید راهنمایی کنید.

این خطا رو میده :                                                                                                                                                             Not Found

The requested URL /images/upload/computer/setup.zip was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request .                                                                                                                                                               

ویرایش شده توسط mtm

لینک به ارسال
بر ۱۳۹۵/۱۱/۶ ه‍.ش. at 17:27 , mtm گفت:

سلام خسته نباشید

منون از راهنمایی که کردین الان فایل زیپ آپلود میشه ولی اگه بخوام ی فایل زیپ رو برای دانلود روی سایت بزارم و کسی بخواد اونو دانلود کنه خطای (not found on this server) رو میده .باید چکار کنم لطف کنید راهنمایی کنید ؟ فایل زیپی رو گذاشتم ولی هنگام دانلود اون فایل خطا میده لطف کنید راهنمایی کنید.

این خطا رو میده :                                                                                                                                                             Not Found

The requested URL /images/upload/computer/setup.zip was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request .                                                                                                                                                               

درود

آدرس فایل رو اشتباه وارد کردین...

یاحق

لینک به ارسال

سلام

لطف کنید بگین چطوری باید آدرس بدم چون من برای یک فایل pdf دقیقا به همین شکل آدرس دادم و هیچ مشکلی نداره ولی برای اون فایل زیپ خطا میده؟

با تشکر

لینک به ارسال
13 ساعت قبل, mtm گفت:

سلام

لطف کنید بگین چطوری باید آدرس بدم چون من برای یک فایل pdf دقیقا به همین شکل آدرس دادم و هیچ مشکلی نداره ولی برای اون فایل زیپ خطا میده؟

با تشکر

درود

http://siteaddres.com/images/filename.zip

اگر از آدرس دهی مطمئنید و باز 404میده وارد فایل منیجر هاستتون بشید و permission فایل رو روی 777قرار بدین و دوباره تست کنید به احتمال زیاد رفع میشه.

یاحق

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید

از راهنمایی که کردین ممنون هر دو کار رو انجام دادم ولی باز همون خطا رو میده باید چکارش کنم ؟ ممنون از لطفتون

اگه امکانش هست دقیقا روش گذاشتن فایل زیپ رو برام بگین شاید جایی اشتباه کردم ؟ البته من طبق همون فایل pdf که گذاشتم و هیچ مشکلی هم نداره عمل کردم نمیدونم چرا برای فایل زیپ خطا میده .

با تشکر

لینک به ارسال
5 ساعت قبل, mtm گفت:

سلام خسته نباشید

از راهنمایی که کردین ممنون هر دو کار رو انجام دادم ولی باز همون خطا رو میده باید چکارش کنم ؟ ممنون از لطفتون

اگه امکانش هست دقیقا روش گذاشتن فایل زیپ رو برام بگین شاید جایی اشتباه کردم ؟ البته من طبق همون فایل pdf که گذاشتم و هیچ مشکلی هم نداره عمل کردم نمیدونم چرا برای فایل زیپ خطا میده .

با تشکر

درود

والا چیزی به ذهنم نمیرسه! مگر اینکه از نزدیک چکش کنم... اما به هرحال اگر دستی نمیشه بهتره از افزونه های مثل file attach اگر اشتباه نگفته باشم استفاده کنید. هم فوق العاده سادن هم اینکه این مشکلات رو برطرف میکنن به هرحال منتظر راهنمایی سایر دوستان باشید.

یاحق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...