رفتن به مطلب
gilangraphic

خطای Error decoding JSON data: Syntax error

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض خسته نباشید/ تو یکی از سایتام مشکل دارم وقتی توی دیجیکام بر روی آیکون محصولات کلیک می کنم به یه صفحه سفید میره که توش این ارور هست: Error decoding JSON data: Syntax error  تا همین دو ساعت پیش خوب بود یهو اینجوری شد/ هرکاری کردم درست نشد که نشد/ لطفا راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تغییری ندادم / فقط جوملا رو بروزرسانی کردم / چند ساعت پس از بروزرسانی به این مشکل برخوردم / سه بار بکاپ رستورکردم و دوباره بروزرسانی کردم / هر سه بارو پس از چند ساعت دوباره همین مشکل برام پیش اومد

لینک به ارسال

این مشکل مال نسخه ی جدید جوملاست که به مرور برای تمام دوستان پیش میاد/من به چند منبع خارجی مراجعه کردم / این خطا مثل اینکه مال نسخه ی جدید جوملاست که باید رفع می شده و نشده / یکی از اون منابع این سایت بود https://www.joomlashack.com/blog/tutorials/error-decoding-json-data-syntax/ 

این سایت یه توضیحی در رابطه با این ارور داده و یک اسکریپت ارائه داده که من اون اسکریپت و نصب کردم الان این آدرس و سرچ کنید اسکریپت اجرا میشه / http://www.gilanagraphic.ir/json-db-check.php

از این اسکریپت هم اول چیزی نفهمیدم / بعد یکم دقت کردم دیدم تو همین اسکریپت لینک به یه سایتی داده شده / داده های این اسکریپت و دادم به اون سایت نتیجش شد این ارور

Results

Error: Parse error on line 1:
Checking 'params, ru
^
Expecting 'STRING', 'NUMBER', 'NULL', 'TRUE', 'FALSE', '{', '[', got 'undefined'

از اینم چیزی سردر نیاوردم.

در رابطه با این ارور تو جوملای جهانی هم یک مطلب پیدا کردم که میگه به نظر میرسه بروزرسانی خودکار انجام شده که با نسخه فعلی سازگار نیست/ اینم لینک جوملای جهانی

https://forum.joomla.org/viewtopic.php?t=937036

این کارهایی که من تا حالا انجام دادم و هنوز به نتیجه ی نهایی نرسیدم / دوستانی که تجربه ی بیشتری دارند لطف کنند یه کمکی برسونند./ باتشکر

لینک به ارسال

با سلام

جوملا از json استفاده کرده و میکنه و مشکلی نبوده.

این موردی که پیدا کردید هم برای 3.6.3 هست که به دلایلی دیگر در جومینا منتشر نشد.

در نسخه نهایی این مورد احتمال زیاد حل شده.

اگر مشکل از جوملا بوده باشه کل جوملا به مشکل میخوره چون ذخیره سازی داده جوملا کلا روی Json هست.

بنابراین قطعا یا کسی به مدیریت شما دسترسی داشته و تغییری ایجاد کرده که باعث این مشکل شده و یا اینکه کامپوننت دارای باگ میباشد.

یکبار دیگر پشتیبان سایت رو برگردونید و رمز های زیر را عوض کنید.

رمز کنترل پنل سایت

رمز مدیریت جوملا

رمز whmcs نصب شده روی سایت ارائه دهنده هاست.

و همچنین دسترسی کاربران سایت را بررسی کنید اگر مدیر بودند به صورت ناخواسته بلاکشون کنید و اگر خودتون کسی رو مدیر کردید دسترسی وی رو هم به صورت موقت ببندید.

دقت کنید از رمز های حرفه ای استفاده کنید.

سایت رو هم با آنتی ویروس اسکن کنید. و افزونه آر اس فایر وال رو نصب کنید تا ورود ها و فایل های مشکوک رو بهتون گزارش کنه

چیز دیگه ای بذهنم نمیرسه.

ولی نظر من این هست که کسی به سایت شما دسترسی داره.

یاعلی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...