رفتن به مطلب
vasmaghi

بروز مشکل در سایت من

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان من سایتم چندین ساله داره کار می کنه ولی دو سه روز پیش یه مشکل عجیبی برای من پیش اومد

از طرف هاستینگ برای من این پیغام اومد:

Account Suspended

Domain:  
Username:  
Reason: Joomla Login Attack

“root” suspended the account.

به من گفتن بررسی کنم مشکل رو و برطرف کنم 

من وارد cpanel  شدم دیدم یه فایل log error هست که مرتبا در حال افزایش حجم هست و این پیغام ها در حال نمایش و تکرار هست

[10-Dec-2016 09:13:35 UTC] PHP Deprecated:  preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/site-name/public_html/new/libraries/joomla/filter/input.php on line 652
[10-Dec-2016 09:13:35 UTC] PHP Deprecated:  preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/site-name/public_html/new/libraries/joomla/filter/input.php on line 654

من موقتا دسترسی فایل رو 0000 گذاشتم که حجم نگیره و اگر دلیل بسته شدن سایتم اینه که باز کنن

سایت موقتا باز شد اما

به محض ورود به بخش مدیریت جوملا و 1 دقیقه کار IP من از طرف host بلاک میشه و در قسمت مدیریت جوملا این پیغام نمایش داده میشه

Unauthorized

This server could not verify that you are authorized to access the document requested. Either you supplied the wrong credentials (e.g., bad password), or your browser doesn't understand how to supply the credentials required.

Additionally, a 401 Unauthorized error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

دوستان کسی میتونه کمک کنه ؟ سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

جوملای خود را به آخرین نسخه جومینا بروزرسانی کنید.

فایلهای دارای مشکل بروزرسانی میشوند.

قبل از هر کار پشتیبان گیری فراموش نشود.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...