رفتن به مطلب
مصطفی صفرعلی

ویرایش آیتم ها در قسمت ایجاد ماژول جدید

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان عزیز

بعد از اینکه جوملا رو به نسخه 1.6.3 بروز رسانی کردم بعضی از قسمتها به شکل ترجمه نشده در آمده بود . خیلی از قسمتها را تونستم ترجمه کنم ولی در حال حاضر تو یه قسمت به مشکل برخوردم .

در قسمت مدیریت ماژولها بعد از کلیک روی گزینه (جدید) که باعث تاریک شدن صفحه و باز شدن یک صفحه کوچک میشود که میتوان نوع ماژول جدید را انتخاب کرد .

از چه مسیری میتوانم آیتمهای این صفحه کوچک را ویرایش کنم مخصوصا" متن توضیحات . منظورم از توضیحات زمانی است که ماوس را روی یک آیتم میبریم و بطور اتوماتیک متن توضیحات ظاهر میشود

البته در این صفحه کوچک فقط تونستم تیتر این صفحه که با عنوان (انتخاب یک نوع ماژول) هست رو ترجمه کنم ولی برای ترجمه سایر آیتم ها و توضیحاتشان نتونستم کاری کنم.

در ضمن تمام آیتم ها و توضیحات فارسی هستند فقط میخواهم کمی تغییر در متن شان ایجاد کنم آنهم به خاطر وجود اشتباهات تایپی !!!

:1:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
منظورم از توضیحات زمانی است که ماوس را روی یک آیتم میبریم و بطور اتوماتیک متن توضیحات ظاهر میشود

این کار به توضیحات ماژول برمی گرده که در فایل xml هر ماژول درج شده، البته بطور پیش فرض توضیحات ماژول ها بدون استایل نوشته می شن اما وقتی دوستان اون رو ترجمه می کن به متن توضیحات کدهای html اضافه می کنن.

به هر حال باید فایل xml ماژول های مورد نظر تون رو ادیت کنید.

بین کد " و " رو ویرایش کنید.

موفق باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...