رفتن به مطلب
nokian95

سئو و مشکلات ان در جوملا

پست های پیشنهاد شده

با درود من بیش از 5 ساله که از جوملا استفاده می کنم و ناوارد هم نیستم اما با مشکلی طی دو ماه اخیر برخورد کرده ام که هیچ راه حلی واسش پیدا نکرده ام

من وقتی گزینه mod_rewirte رو فعال میکنم فقط صفحه اول سایت درست کار میکنه. وقتی وارد منویی که برای یک کامپوننت ساخته ام می شوم و روی مطلب و ایتم کلیک میکنم لینک بدین شکل نمایش داده میشه

index.php/component/name/item/item1

یعنی ادرس http و نام سایت از لینک حذف میشه و لینک شکسته میشه

افزونه های سئو رو هم نصب کردم . در فایل htaccess  هم تغییرات مورد نیاز در صورت خرابی لینک ها رو هم ایجاد کردم اما باز این مشکل پا برجاست

امروز هاست دیگه خریدم و جوملا خام نصب و بک اپ کامپوننت مورد نظر رو ریختم.. همه چیز خوب کار میکنه اما سئو که فعال میشه این مشکل دوباره نمایش داده میشه

کسی هست راهنمایی کنه یا دسترسی بدم بازبینی کنه

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست عزیز یکسری از افزونه های که روی سئو تاثیر میگذارند با تغییر لینک ها عمل میکنند .در صورتی که از دوستان دیگر راه حلی به شما معرفی نکردند.شما با آزمون و خطا مشکل را برطف کنید .از افزونه های سئو هم شروع کنید .از منو مدیریت کامپونت و پلاگین ها را دونه به دونه غیر فعال و تست کنید ببینید مشکل از کجاست .

موفق باشید

لینک به ارسال

اتفاقا همه کارها رو انجام دادم

و مشکل دقیقا با یکی از کامپوننت هاست و الا همه لینک ها درست کار میکنه

از اونجا که حجم اطلاعات وارد شده به کامپوننت خیلی زیاده نمی تونم یکی یکی دوباره واردشون کنم مجبورم بک اپ رو بریزم

تغییر هاست / تغییر ابزارهای سئو / تغییر منو ها/ پلاگین ها رو هم امتحان کرده ام اما متاسفانه این مشکل پابرجاست و چون لینکی که ایجاد میشه فوق العده بلند بالاست و ظاهر ناخوشایندی داره سئوی سایت بهترین روشه که روی این کامپوننت جوابگو نیست

Music Collection Component

لینک به ارسال
بر ۱۳۹۵/۸/۲۱ ه‍.ش. at 16:51 , nokian95 گفت:

با درود من بیش از 5 ساله که از جوملا استفاده می کنم و ناوارد هم نیستم اما با مشکلی طی دو ماه اخیر برخورد کرده ام که هیچ راه حلی واسش پیدا نکرده ام

من وقتی گزینه mod_rewirte رو فعال میکنم فقط صفحه اول سایت درست کار میکنه. وقتی وارد منویی که برای یک کامپوننت ساخته ام می شوم و روی مطلب و ایتم کلیک میکنم لینک بدین شکل نمایش داده میشه

index.php/component/name/item/item1

یعنی ادرس http و نام سایت از لینک حذف میشه و لینک شکسته میشه

افزونه های سئو رو هم نصب کردم . در فایل htaccess  هم تغییرات مورد نیاز در صورت خرابی لینک ها رو هم ایجاد کردم اما باز این مشکل پا برجاست

امروز هاست دیگه خریدم و جوملا خام نصب و بک اپ کامپوننت مورد نظر رو ریختم.. همه چیز خوب کار میکنه اما سئو که فعال میشه این مشکل دوباره نمایش داده میشه

کسی هست راهنمایی کنه یا دسترسی بدم بازبینی کنه

با تشکر

درود

نشونه هایی که دارین میگین فقط مربوط به زمانیه که htacess.txt رو به .htaccess تغییرنام نداده باشین!

سوال: چه افزونه سئویی نصب کردین؟؟؟؟؟؟

یاحق

لینک به ارسال

با درود

خب من این مراحل رو بیش از صد بار مرحله به مرحله رفتم.. قبلا کار می داد اما یه بار رو هاست قبلی فایل مربوطه رو تغییر نام ندادم و همین مشکل دیگه پابرجا موند

جالب اینکه من اومدم روی هاست دیگه و بسته جوملا خام و افزونه مورد نظر رو نصب کردم و بک اگ بانک اطلاعاتی رو وارد میکنم.. دقیقا زمانی که mod rewrite رو فعال می کنم این مشکل پیش میاد

افزونه Music Collection 3.0.3 اخرین نسخه خریداری شده

لینک به ارسال

یکبار جوملای جومینا رو در یک پوشه نصب کنید mod_rewrite رو فعال کنید ببینید مشکل هست یا خیر

سپس این افزونه رو نصب کنید باز هم ببینید مشکل هست یا خیر

اگر پس از نصب افزونه این مشکل بوجود میاد باید با پشتیبانی افزونه تماس بگیرید.

چون افزونه تجاری هست قطعا پشتیبانی سایتی که ازش خریداری کردید وظیفه حل کردن مشکل رو دارند.

لطفا نتیجه رو اطلاع بدید.

یاعلی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...