رفتن به مطلب
eksiri1361@gmail.com

مشکل در عدم نمایش منو در بخش ماژولها

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده مشکلی در قسمت ماژول ها دارم که به این صورت است که وقتی ماژولی را ایجاد میکنم قسمت منو ها در ماژول وجود ندارد مثلا نمیتونم تعیین کنم این ماژول به چه منو ای تخصیص داده بشه و برخی امکانات دیگه که در 2 عکس زیر قابل مشاهده هست ونکته اینکه این مشکل در موبایل اتفاق نمیوفته و فقط در حالت دسکتاپ این مشکل رو دارم ممنون میشم بنده رو کمک کنید

1082016111844.jpg

108201611181.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یکبار افزونه ی power admin را غیر فعال کنید اگر درست نشد

با قالب های دیگر مدیریت نیز تست کنید ببینید باز هم مشکل دارد یا خیر؟

لینک به ارسال
12 ساعت قبل, eksiri1361@gmail.com گفت:

با سلام

بنده مشکلی در قسمت ماژول ها دارم که به این صورت است که وقتی ماژولی را ایجاد میکنم قسمت منو ها در ماژول وجود ندارد مثلا نمیتونم تعیین کنم این ماژول به چه منو ای تخصیص داده بشه و برخی امکانات دیگه که در 2 عکس زیر قابل مشاهده هست ونکته اینکه این مشکل در موبایل اتفاق نمیوفته و فقط در حالت دسکتاپ این مشکل رو دارم ممنون میشم بنده رو کمک کنید

1082016111844.jpg

108201611181.jpg

12 ساعت قبل, rivalboy گفت:

یکبار افزونه ی power admin را غیر فعال کنید اگر درست نشد

با قالب های دیگر مدیریت نیز تست کنید ببینید باز هم مشکل دارد یا خیر؟

سلام ممنون از راهنمای شما با غیر فعال کردن power admin که مشکل حل نشد ولی با قالب های دیگه مدیرت جوملا این مشکل رو ندارم ولی نکته اینه که من همون قالب که اسمش isisبود رو پیدا کردم و نصب کردم ولی باز تو اون قالب این مشکل بوجود میاد.

لینک به ارسال
1 ساعت پیش, rivalboy گفت:

مشکل از تداخلی بود که POWER ADMIN در سایتتون ایجاد کرده بود

سلام تشکر از شما بابت حل مشکل

یعنی مشکل از افزونه poweradminبود نه قالب؟

لینک به ارسال

دقیقا، power admin گویا کامل نصب نشده بود یا هر دلیل دیگر، مثل افزونه power admin position ک مخصوص پوزیشن ها بود نصب نشده بود با پاک کردنش مشکل برطرف شد. اگر نیاز دارید بهش میتونید دنبال نسخه کاملش باشید

لینک به ارسال
5 minutes قبل , rivalboy گفت:

دقیقا، power admin گویا کامل نصب نشده بود یا هر دلیل دیگر، مثل افزونه power admin position ک مخصوص پوزیشن ها بود نصب نشده بود با پاک کردنش مشکل برطرف شد. اگر نیاز دارید بهش میتونید دنبال نسخه کاملش باشید

باتشکر از شما 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...