رفتن به مطلب
Mrhossein

مشکل نصب افزونه پرسش و پاسخ جومینا

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من افزونه پرسش و پاسخ جومینا رو نصب کردم. بعد پاکش گردم. حالا دوباره بهش نیاز دارم هرکاریش میکنم این پیام رو میده.

خطا

Incorrect version sequence. Cannot upgrade 1.3.4 to 1.3.4

خطا بسته در نصب

به نظر میاد افزونه کامل حذف نشده. حالا چکار کنم دوباره نصب بشه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از داخل هاست پوشه ها و فایل های قبلی را دستی پاک کنید و افزونه را دوباره نصب کنید

لینک به ارسال

خسته نباشین برادر. خداقوت. اگر فایلی تو پوشه کامپوننت داشت که پاک می کردم. فقط یه جدول توی بانک اطلاعاتی داره توی extensions که اونم وقتی پاکش می کنم یه خطای دیگه میده.

اخطار

Table 'vakilnoo_tttttt.#__questions_userprofile' doesn't exist SQL=ALTER TABLE `#__questions_userprofile` ADD COLUMN `blocked` int(11) NOT NULL default 0 AFTER `rank`;

بسته بروزرسانی: خطایی در نصب افزونه رخ داده است: com_questions.zip

لینک به ارسال

برادر موقع طرح سوال دقیق بگو چیکار کردی،

بسته رو چک کردم من و تست کردم، مشکلی که میگید و داره بسته، اما یه کلک میتونی بزنی شما، من تست کردم جواب گرفتم

داخل بسته نصبی یک فایل xml داری و دو تا بسته نصبی دیگه، شما xml و باز کن و ورژن برنامه که 1.3.4 هست و تبدیل کن به 1.3.5

همچنین داخل بسته نصبی com_questions یک فایل مانیفست هست اون و هم ورژنی که داخلش نوشته رو از 1.3.4 به 1.3.5 تبدیل کن

موقع نصب شاید خطا بگیری اما افزونه نصب میشه و کار میکنه

لینک به ارسال

ممنون

xml ها رو قبلا تغییر داده بودم ولی این فایل مانیفست رو انجام ندادم. امتحان میکنم.

ببخشید.

لینک به ارسال

سلام.

این کار رو انجام دادم ولی متاسفانه هنوز خطای بان اطلاعاتی رو دارم.

اخطار

Table 'vakilnoo_tttttt.#__questions_userprofile' doesn't exist SQL=ALTER TABLE `#__questions_userprofile` ADD COLUMN `blocked` int(11) NOT NULL default 0 AFTER `rank`;

بسته بروزرسانی: خطایی در نصب افزونه رخ داده است: com_questions.zip

•  
  • اول که ورژن رو تغییر میدی یا  جدول افزونه رو ار بانک اطلاعاتی پاک میکنی این خطا رو میده بعد که دوباره نصب میکنی خطای نسخه رو میده. به هیچ صراطی مستقیم نیست.

افزونه پرسش و پاسخ دیگه نداریم از اینم خوشکل تر و بهتر باشه. آخه استایلش هم بهم ریخته است.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...