رفتن به مطلب
sajadzangene

عدم دانلود از هاست دانلود

پست های پیشنهاد شده

من علاوه بر هاست اصلی یک هاست دانلود  نیز دارم. ی مشکل دارم اینه که وقتی آدرس فایل رو از هایت دانلود میزارم کار نمیکنه و حتی در افزونه های jdownload و j2store اقلا شناسایی نمیشه که خیلی درگیر  هر دو هستم. کارهایی اتصال هاست رو انجام دادم ولی نمیدونم مشکل از کجاست واقعا راهنمایی کنید بسیار ممنونم 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
2 minutes قبل , امیررضاتهرانی گفت:

شما چرا اینقدر سئوالاتتون را نصفه میپرسید ؟

ادرس فایل را از کجا میزارید ؟

من فایل رو در قسمت public_html آپلود میکنم در هاست دانلود و آدرس دانلود میشه dl.fastzaban.com/file ولی وقتی این رو در مرورگر میزنم خطای 404 میزنه. توی افزونه j2store هم که میخوام آدرس تنظیمات پایه رو روی هاست دانلود بذارم خطا میزنه میگه ریشه هاست شما اشتباه و فایل های هاست دانلود را شناسایی نمیکنه اما قسمت هاست اصلی رو میشناسه ولی من میخوام فایل ها رو از هاست دانلود بذارم

لینک به ارسال
6 ساعت قبل, sajadzangene گفت:

من فایل رو در قسمت public_html آپلود میکنم در هاست دانلود و آدرس دانلود میشه dl.fastzaban.com/file ولی وقتی این رو در مرورگر میزنم خطای 404 میزنه. توی افزونه j2store هم که میخوام آدرس تنظیمات پایه رو روی هاست دانلود بذارم خطا میزنه میگه ریشه هاست شما اشتباه و فایل های هاست دانلود را شناسایی نمیکنه اما قسمت هاست اصلی رو میشناسه ولی من میخوام فایل ها رو از هاست دانلود بذارم

درود

خب راست میگه نمیتونید توی جی تو استور همچین کاری کنید! خطای 404رو هم از هاستینگ علتش رو جویا بشید.

یاحق

لینک به ارسال
21 ساعت قبل, RezaDindar گفت:

درود

خب راست میگه نمیتونید توی جی تو استور همچین کاری کنید! خطای 404رو هم از هاستینگ علتش رو جویا بشید.

یاحق

خوب راهی نیست که بتونم فایل های روی هاست دانلود رو برای فروش بذارم، اخه هاست اصلی نمیذاره زیاد فایل برای دانلود بذارم

لینک به ارسال
3 minutes قبل , sajadzangene گفت:

خوب راهی نیست که بتونم فایل های روی هاست دانلود رو برای فروش بذارم، اخه هاست اصلی نمیذاره زیاد فایل برای دانلود بذارم

درود

والا فکر نکنم راهی باشه باز توی انجمن خود j2store مطرح کنید. اما از نظر من بهترین راه استفاده از افزونه فروش فایل جومیناست چون این قابلیت رو داره. و میتونید آدرس فایل رو از روی سرور دیگه ای بدین.

یاحق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...