رفتن به مطلب
anisagostar

سوال در مورد /index.php در آدرس صفحات

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز  میخواستم بدونم چطور کاری کنم صفحاتم  بعد از ادرس مورد نظرش http://yourdomain.com/index.php/about-us گزینه index.php نیاد داخل تنظیماتش گزینه  استفاده از mod_rewrite  هم فعال کردم  و گزینه index.php برذاشته میشه ولی وقتی مطلبی یا صفحه ای ایجاد میکنم ارور  404 میزنه این مورد رو چطور حل کنم در مورد 404

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
27 minutes قبل , anisagostar گفت:

با سلام خدمت دوستان عزیز  میخواستم بدونم چطور کاری کنم صفحاتم  بعد از ادرس مورد نظرش http://yourdomain.com/index.php/about-us گزینه index.php نیاد داخل تنظیماتش گزینه  استفاده از mod_rewrite  هم فعال کردم  و گزینه index.php برذاشته میشه ولی وقتی مطلبی یا صفحه ای ایجاد میکنم ارور  404 میزنه این مورد رو چطور حل کنم در مورد 404

درود

1.گزینه افزودن پسوند به آدرس ها رو خاموش کنید.

2.فایل htaccess.txt رو که در روت جوملا قرار داره به .htaccess تغییر نام بدین، البته این کار توی لینوکس امکان پذیره و توی ویندوز قابل انجام نیست.

3.ماژول mod_rewrite ومپ رو فعال کنید.

یاحق

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
10 minutes قبل , RezaDindar گفت:

درود

1.گزینه افزودن پسوند به آدرس ها رو خاموش کنید.

2.فایل htaccess.txt رو که در روت جوملا قرار داره به .htaccess تغییر نام بدین، البته این کار توی لینوکس امکان پذیره و توی ویندوز قابل انجام نیست.

3.ماژول mod_rewrite ومپ رو فعال کنید.

یاحق

دو مورد hraccess  داخل هاست هست

ویرایش شده توسط anisagostar

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...