رفتن به مطلب
shervinjoon

بسیار مهم سوال : تنظیمات جوملا کجا ذخیره می شوند

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

یه سوال خیلی خیلی مهم دارم .... تنظیمات جوملا کجا ذخیره می شوند ؟؟؟ منظورم تنظیمات Allow user registeration هست که به کارابرا اجازه میده تو سایت عضو بشن

در واقع من بسته ی سایت اماده ی میلاد رو از جومینا دانلود کردم نصب هم شد اما نمی تونم به بخش مدیریت اش به هیچ وجه وارد بشم هر پسوردی که میزنم ایراد می گیره حتی دیتابیس اش رو هم تغییرات دادم بخش رمز عبور مدیریت و نام کاربری مدیریت رو بازم اجازه ورود بهم نمیده میگه پسورد اشتباهه

خولاهش می کنم بگید از کجا می تونم این تنظبم Allow user registration رو از توی دیتابیس یا هر جای دیگه ای که هست برم بصورت دستی فعال کنم این تنظیم رو ....
خیلی ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
59 minutes قبل , shervinjoon گفت:

سلام دوستان

یه سوال خیلی خیلی مهم دارم .... تنظیمات جوملا کجا ذخیره می شوند ؟؟؟ منظورم تنظیمات Allow user registeration هست که به کارابرا اجازه میده تو سایت عضو بشن

در واقع من بسته ی سایت اماده ی میلاد رو از جومینا دانلود کردم نصب هم شد اما نمی تونم به بخش مدیریت اش به هیچ وجه وارد بشم هر پسوردی که میزنم ایراد می گیره حتی دیتابیس اش رو هم تغییرات دادم بخش رمز عبور مدیریت و نام کاربری مدیریت رو بازم اجازه ورود بهم نمیده میگه پسورد اشتباهه

خولاهش می کنم بگید از کجا می تونم این تنظبم Allow user registration رو از توی دیتابیس یا هر جای دیگه ای که هست برم بصورت دستی فعال کنم این تنظیم رو ....
خیلی ممنون

درود

وارد دیتابیس بشید، داخل جدول users یه کاربر هست که ادمینه، اون جدول رو ادیت کنید، داخل پخش پسورد رمزتون رو بزنید و بعد روی md5 قرارش بدین و دکمه Go رو بزنید.

do.php?imgf=f3a69c620f751.png

do.php?imgf=fcb9383405832.png

do.php?imgf=87dca8c3d3613.png

حالا وارد جدول user_usergroup_map  بشید.

do.php?imgf=cc1d79b899451.png

همونطور که توی عکس زیر میبینید یه ستون هست به نام group_id که روی 8، میتونید عوضش کنید، البته 8 برای گروه کاربری مدیران هست..

do.php?imgf=a994208676f02.png

یاحق

لینک به ارسال

خیلی ممنون ... میرم راهکار شما رو امتحان کنم و بعدش خبر بدم

فقط یه سوال ... اونم اینکه من متوجه نشدم چطور اجازه میشه داد که کاربرا از front end ثبت نام کنند ؟؟؟ البته منظورم از توی دیتابیس هست چون به مدیریت دسترسی ندارم مرسی

لینک به ارسال

دستتون درد نکنه ها ..... ولی اون کار رو با پسورد کردم بازم نشد از م قبول نمی کنه مدیریت پسورد رو که وارد می کنم

این group id که روی 8 هست داستانش چیه مال چیه ... ؟؟؟

لینک به ارسال
2 ساعت قبل, shervinjoon گفت:

دستتون درد نکنه ها ..... ولی اون کار رو با پسورد کردم بازم نشد از م قبول نمی کنه مدیریت پسورد رو که وارد می کنم

این group id که روی 8 هست داستانش چیه مال چیه ... ؟؟؟

درود

'گفتم که مهندس مربوط به گروه کاربری هستش، اگر روی 8باشه کاربر شما ادمین میشه.

یاحق

لینک به ارسال

خیلی خیلی هم ممنون و سپاسگزار

راستش یه چیز جدید یاد گرفتم اون هم اینکه تو مرحله ی دوم بازگردانی Akeeba یک سری گزینه ها رو نباید تکمیل کرد چون پر کردن اش باعث کار نکردن پسورد ادمین میشه

لینک به ارسال

ببخشید جناب دبندار ... من اینقدر اعصابم سر این پسو.رد ادمین بهم ریخته بود که متوجه نبودم اصلا .... که شما قبلش فرموده بودید این مورد رو ....

لینک به ارسال
4 minutes قبل , shervinjoon گفت:

خیلی خیلی هم ممنون و سپاسگزار

راستش یه چیز جدید یاد گرفتم اون هم اینکه تو مرحله ی دوم بازگردانی Akeeba یک سری گزینه ها رو نباید تکمیل کرد چون پر کردن اش باعث کار نکردن پسورد ادمین میشه

درود

اول اینکه بذارید یک چیز هم من بهتون بگم، تجربه ثابت کرده قبل از کار کردن با هر چیزی، باید یا داکیومنتش رو خوند یا باید ویدئوی آموزشیش رو که توی سایت جومینا هم هست دید، چون اینطوری شاید 10دقه وقت آدم گرفته بشه، اما اگر این 10دقه رو نخوایم خرج دیدن داکیومنت بکنیم، از اونور 10ساعت یهو وقتمون هدر میره :)

6 minutes قبل , shervinjoon گفت:

ببخشید جناب دبندار ... من اینقدر اعصابم سر این پسو.رد ادمین بهم ریخته بود که متوجه نبودم اصلا .... که شما قبلش فرموده بودید این مورد رو ....

خواهش...

یاحق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...