رفتن به مطلب
shervinjoon

پرسش : ساخت پروفایل انضباطی برای هر دانش آموز

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ... من نیاز دارم که یک پروفایل انظباطی واسه هر دانش آموز بسازم که ناظم مدرسه بتونه واردش بشه و نمرات انضباط رو در بخش های مختلف انضباطی وارد کنه

یعنی روز و تاریخ هر مورد انضباطی توش نوشته بشه توسط ناظم برای دانش آموز
که وقتی دانش آموز وارد حساب خودش توی سایت شد بتونه این موارد رو ببینه

روز و تاریخ مورد انضباطی | غیبت | تاخیر | بی نظمی کلاس |عدم انجام تکلیف | غیبت در امتحان

که هر کدوم از این موارد  بشه با تاریخ درج بشه تو پروفایل دانش آموز یا جایی باشه که وقتی واردش شد بهش نمایش بده و فقط ناظم بتونه اطلاعات رو ویرایش کنه و دانش آموز فقط بتونه ببینه

مرسی ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
20 minutes قبل , shervinjoon گفت:

سلام دوستان ... من نیاز دارم که یک پروفایل انظباطی واسه هر دانش آموز بسازم که ناظم مدرسه بتونه واردش بشه و نمرات انضباط رو در بخش های مختلف انضباطی وارد کنه

یعنی روز و تاریخ هر مورد انضباطی توش نوشته بشه توسط ناظم برای دانش آموز
که وقتی دانش آموز وارد حساب خودش توی سایت شد بتونه این موارد رو ببینه

روز و تاریخ مورد انضباطی | غیبت | تاخیر | بی نظمی کلاس |عدم انجام تکلیف | غیبت در امتحان

که هر کدوم از این موارد  بشه با تاریخ درج بشه تو پروفایل دانش آموز یا جایی باشه که وقتی واردش شد بهش نمایش بده و فقط ناظم بتونه اطلاعات رو ویرایش کنه و دانش آموز فقط بتونه ببینه

مرسی ممنون

درود

فکر میکنم شما توی وردپرس بتونید گزینه های مناسب تری پیدا کنید... چون توی جوملا زیاد از اینجور چیز ها نداریم...

یاحق

لینک به ارسال

مممنون اما پایه سایت طراحی شده جوملاست و کاری نمی تونم کنم برای همین به شدت نیاز دارم که چیزی هر چند اندک تو جوملا پیدا کنم واس اینکار

ویرایش شده توسط shervinjoon

لینک به ارسال
2 ساعت قبل, shervinjoon گفت:

مممنون اما پایه سایت طراحی شده جوملاست و کاری نمی تونم کنم برای همین به شدت نیاز دارم که چیزی هر چند اندک تو جوملا پیدا کنم واس اینکار

درود

یه سری افزونه هست تقریبا مثل یوزر پرو هستن فکر میکنم نیازتون رو مرفع کنن...:

http://extensions.joomla.org/extension/easy-profile

http://extensions.joomla.org/extension/joom-profile

http://extensions.joomla.org/extension/joom-profile

یاحق

لینک به ارسال

خیلی خیلی ممنونم

نظرتون راجع به CB چیه ؟؟؟؟ آِیا میشه توش فیلد هایی ایجاد کرد که توسط کاربر ثبت نام شده فقط قابل مشاهده باشه اما برای کاربر با دسترسی بالاتر این فیلد ها قابل ویرایش باشه و کاربر های ثبت نام شده ی دیگر نتنونن این فیلد های همدیگه رو ببینن

فقط خود کاربر ثبت نام شده بتونه مال خودش رو ببینه و کاربر های با دسترسی بالاتر بتونن این فیلد های کاربر های ثبت نام شده رو ببینن و ویرایش کنن

بازم مرسی و ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...