رفتن به مطلب
shervinjoon

پرسش: ایجاد دانلود سنتر با دسترسی های خاص

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من میخوام یک دانلود سنتر راه اندازی کنم که در سه سطح بشه ازش دانلود کرد

1- سطح اول همه کسانی که از سایت بازدید می کنند چه کاربران عضو چه کاربران غیر عضو

2- سطح دوم فقط کسانی که عضو سایت هستند

3 - سطح سوم که خیلی مهم هست برام و توش موندم اینه که افرادی خاص که مشخص بشه کرد بتونن به سطحی بالاتر دسترسی داشته باشند

و علاوه بر دسترسی های عمومی فایل هایی رو بتونن دانلود کنن که سایرین نمی تونن دانلود کنن یعنی حتی کاربر ها ی ثبت نام شده هم نمی تونن اون قایل ها رو ببینن یا دانلود کنن ولی اینا می تونن دانلود کنن

خیلی خیلی مممنونم واقعا برام مهمه لطفا کمک کنید ... سپاس ...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باید از ار اس ممبر شیپ برای ایجاد سه سطح کاربری استفاده کنید

برای بخش دانلود هم از جی دانلودز

یاعلی

لینک به ارسال
34 minutes قبل , رضاقاسمی گفت:

باید از ار اس ممبر شیپ برای ایجاد سه سطح کاربری استفاده کنید

برای بخش دانلود هم از جی دانلودز

یاعلی

اول خیلی خیلی ممنون از پاسخ تون

دوم اینکه آیا میشه jdownloads رو با Rsmembership متصل کرد به نحوی که سه تا سطح کاربری داشته باشیم البته هر سه سطح رایگان هستن فقط سه تا سطح دسترسی متفاوت دارند

در واقع می خوام  از یک طرف همه ی کاربر های عضو مطلب بذارن تو سایت و برای مطلب سایرین هم کامنت و لایک بذارن توی سایت و به ازای این فعالیت هاشون امتیاز بگیرن

از طرفی دیگه هم میخوام بتونن در سه سطح 1- عمومی 2- ثبت نام شده و 3- کاربران خاص بتونن از دانلود سنتر سایت فایل دانلود کنن البته سطح دسترسی کاربران خاص ربطی به امتیازی که توی سایت دارن   نداره

فقط بعضی کاربر ها رو خود مدیر می تونه جزء کاربر های خاص قرار بده که علاوه بر دسترسی های عمومی و دسترسی های  کاربران ثبت نام شده این گروه خاص از کاربران

دسترسی به پوشه های خاصی در دانلود سنتر داشته باشن

لینک به ارسال
2 ساعت قبل, shervinjoon گفت:

اول خیلی خیلی ممنون از پاسخ تون

دوم اینکه آیا میشه jdownloads رو با Rsmembership متصل کرد به نحوی که سه تا سطح کاربری داشته باشیم البته هر سه سطح رایگان هستن فقط سه تا سطح دسترسی متفاوت دارند

در واقع می خوام  از یک طرف همه ی کاربر های عضو مطلب بذارن تو سایت و برای مطلب سایرین هم کامنت و لایک بذارن توی سایت و به ازای این فعالیت هاشون امتیاز بگیرن

از طرفی دیگه هم میخوام بتونن در سه سطح 1- عمومی 2- ثبت نام شده و 3- کاربران خاص بتونن از دانلود سنتر سایت فایل دانلود کنن البته سطح دسترسی کاربران خاص ربطی به امتیازی که توی سایت دارن   نداره

فقط بعضی کاربر ها رو خود مدیر می تونه جزء کاربر های خاص قرار بده که علاوه بر دسترسی های عمومی و دسترسی های  کاربران ثبت نام شده این گروه خاص از کاربران

دسترسی به پوشه های خاصی در دانلود سنتر داشته باشن

درود

اگر میخواید اشتراک بفروشید آر اس ممبرشیپ مناسبه ولی اگر رایگانه نه،

یاحق

لینک به ارسال

نه اصلا قرار نیست چیزی به فروش برسد کلا رایگان است و کار فرهنگی اموزشی است

صرفا بعضی کاربران بر اساس سطح بندی شون که مدیر سایت می دونه در چه سطح علمی هستن بهشون دسترسی قرار هست بده که مثلا این گروه فلان پوشه ها رو هم دسترسی داشته باشند

اما سایرین که در سطح عادی هستن و صرفا کاربر ثبت نام شده هستن به سطح عادی از فایل ها دسترسی دارند

حالا به نظر شما چطور چنین چیزی رو باید انجام داد ؟؟؟ با چه افزونه هایی و چطور ؟؟؟ خیلی خیلی ممنون ...

لینک به ارسال
هم اکنون, shervinjoon گفت:

نه اصلا قرار نیست چیزی به فروش برسد کلا رایگان است و کار فرهنگی اموزشی است

صرفا بعضی کاربران بر اساس سطح بندی شون که مدیر سایت می دونه در چه سطح علمی هستن بهشون دسترسی قرار هست بده که مثلا این گروه فلان پوشه ها رو هم دسترسی داشته باشند

اما سایرین که در سطح عادی هستن و صرفا کاربر ثبت نام شده هستن به سطح عادی از فایل ها دسترسی دارند

حالا به نظر شما چطور چنین چیزی رو باید انجام داد ؟؟؟ با چه افزونه هایی و چطور ؟؟؟ خیلی خیلی ممنون ...

درود

خوب اینکه خیلی سادست، کافی یه افزونه مثل جی دانلود یا فوکا دانلود و یا افزونه ای مثل آر اس فایل رو نصب کنید و فایل هاتون رو قرار بدین بقیش با دیفالت های جوملا اوکی میشه، و وقتی فایل ها رو گذاشتید سطوح دسترسی رو که میخواید بهشون نسبت میدین و اگر سطح دسترسیشون با سطح دسترسی فایل متفاوت باشه اون فایل رو نمی تونن ببین، ویدئو آموزش سطح دسترسی ها هم توی سایت جومینا منوی آموزش ها هستش.

یاحق

لینک به ارسال

درود بی پایان جناب رضا دیندار

چنین مواردی برای شما که حرفه ای هستید ساده است اما برای من هر چند که سال هاست با جوملا کار می کنم ولی خب به اندازه ی شما بلد نیستم

حالا ببخشید که من اینقدر سوال می کنم آیا امکان داره که شما بفرمایید که کدوم یکی از این افزونه ها " جی دانلود " و " فوکا دانلود" و " آر اس فایل " رایگان هستن ضمن اینکه کار کردن باهاشون آسون هست؟؟؟
و شما توصیه اش می کنید !!!!؟؟؟؟؟؟؟

بازم مممنون قربون دستتون مرسی

لینک به ارسال
4 ساعت قبل, shervinjoon گفت:

درود بی پایان جناب رضا دیندار

چنین مواردی برای شما که حرفه ای هستید ساده است اما برای من هر چند که سال هاست با جوملا کار می کنم ولی خب به اندازه ی شما بلد نیستم

حالا ببخشید که من اینقدر سوال می کنم آیا امکان داره که شما بفرمایید که کدوم یکی از این افزونه ها " جی دانلود " و " فوکا دانلود" و " آر اس فایل " رایگان هستن ضمن اینکه کار کردن باهاشون آسون هست؟؟؟
و شما توصیه اش می کنید !!!!؟؟؟؟؟؟؟

بازم مممنون قربون دستتون مرسی

درود

ببینید نباید به فکر آسون بودن بود زیاد، باید دید کار کرد کدوم بهتره و کدوم ایمن تره، دوتای اول رایگانن ولی آخری تجاریه، فوکا دانلود رایگانش توی جومینا منتشر شده اما جی دانلودز فکر نکنم منتشر شده باشه، ولی کارکرد جفتشون یکیه و فرقی ندارن، ولی الان بهترین گزینه برای شما فوکاست چون هم رایگانه هم فارسی و هم نسبت به جی دانلودز کارکردش راحت تره، پلاگین کانتنت هم داره که میتونید فایل ها رو توی مطالب هم قرار بدین.

یاحق

لینک به ارسال

ببخشید یه سوال دیگه داشتم البته نمی دونم آیا درست هست که در ادامه همین تاپیک بپرسم یا در تاپیک دیگری باید مطرح می کردم

به هر حال ... اگر از نظر شما اشتباه هست بفرمایید

میخواستم بدونم چطور می تونم یه گالری ویدیو یا آرشیو ویدیو درست کنم که مثل همین قضیه ی دانلود

که یک سری فایل های ویدیویی برای همه و یک سری دیگر برای افرادی خاص در دسترس باشند یعنی آن افزاد خاص علاوه بر آنچه سایر اعضای ثبت شده می تونن ببینن یک سری ویدیو های دیگر رو هم دسترسی داشته باشن

ظاهرش رو مثلا فک کنین چیزی مثه آپارات ....

در واقع یه سری فایل های ویدیویی آموزشی آنلاین هست که قرار هست کاربر ها به شرح گفته شده دسترسی داشته باشند

با این تفاوت که آپارات برای عموم آزاد هست ولی این فقط برای اعضای ثبت شده هست

ضمن اینکه آپارات فولدر بندی نداره مثلا میخوام فایل های آموزشی مربوط به ریاضیات در یک فولدر باشه و فایل های فیزیک در فولدر دیگه

و یا مثلا یه پوشه مال سال اول دبیرستان باشه یه پوشه مال سال دوم و زیر مجموعه ی هر سال ریاضیات و فیزیک همون سال باشه و ویدیو های داخلش باشه

میشه آیا ؟؟؟؟ ولی بصورتی باشه که مثه خود آپارات هم پلیر آنلاین داره و هم میشه دانلود کرد ازش

لینک به ارسال
بر ۱۳۹۵/۶/۱۲ ه‍.ش. at 01:53 , shervinjoon گفت:

ببخشید یه سوال دیگه داشتم البته نمی دونم آیا درست هست که در ادامه همین تاپیک بپرسم یا در تاپیک دیگری باید مطرح می کردم

به هر حال ... اگر از نظر شما اشتباه هست بفرمایید

میخواستم بدونم چطور می تونم یه گالری ویدیو یا آرشیو ویدیو درست کنم که مثل همین قضیه ی دانلود

که یک سری فایل های ویدیویی برای همه و یک سری دیگر برای افرادی خاص در دسترس باشند یعنی آن افزاد خاص علاوه بر آنچه سایر اعضای ثبت شده می تونن ببینن یک سری ویدیو های دیگر رو هم دسترسی داشته باشن

ظاهرش رو مثلا فک کنین چیزی مثه آپارات ....

در واقع یه سری فایل های ویدیویی آموزشی آنلاین هست که قرار هست کاربر ها به شرح گفته شده دسترسی داشته باشند

با این تفاوت که آپارات برای عموم آزاد هست ولی این فقط برای اعضای ثبت شده هست

ضمن اینکه آپارات فولدر بندی نداره مثلا میخوام فایل های آموزشی مربوط به ریاضیات در یک فولدر باشه و فایل های فیزیک در فولدر دیگه

و یا مثلا یه پوشه مال سال اول دبیرستان باشه یه پوشه مال سال دوم و زیر مجموعه ی هر سال ریاضیات و فیزیک همون سال باشه و ویدیو های داخلش باشه

میشه آیا ؟؟؟؟ ولی بصورتی باشه که مثه خود آپارات هم پلیر آنلاین داره و هم میشه دانلود کرد ازش

درود

سوال جدید در تاپیک جدید!!!!

از افزونه HDvideoshare استفاده کنید... بقیش هم مثل همون چیزی که در بالا گفته شد با سطح دسترسی ها تنظیم میشه...

یاحق

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...