رفتن به مطلب
natanaiel

خطای Access Usergroup Invalid بعد از کسب امتیاز در آلفا یوزر پوینت

پست های پیشنهاد شده

با سلام .
من از جوملا 3 و کامپوننت آلفا یوزر پوینت 2.0.4 استفاده میکنم و موقع دادن امتیاز به کاربر دچار مشکل میشم هم توی سایت هم توی مدیریت با اخطار Access Usergroup Invalid مواجه میشم !

01.png

البته ناگفته نماند که هنگام تنظیم قانون ها وقتی سطح کاربر رو مثلا روی ثبت نام شده ( هر گروهی ) تنظیم میکنم این اتفاق می افته و وقتی سطح کاربری رو روی " نمایش تمامی سطوح دسترسی" قرار میدم دیگه خطای عدم دسترسی به گروه ها رو نمیده ولی مشکل اینجاست که هیچ نوع امتیازی نه کم نه زیاد میشه و در واقع قانون رو در نظر نمی گیره!!

00.png

و بعد از اجرای قانون (مثلا امتیاز جایزه و ...) بعد از انجام عملیات پیغام احتساب مجدد رو میده که اگه احتساب مجدد هم بزنم هیچ امتیازی نه کم نه زیاد میشه !! 

02.png

و از همه مهم تر اینکه توی حالت اول که اخطار Access Usergroup Invalid میداد بعد از این اخطار دیگه کاربر عضو هیچ گروهی نیست !!!

03.png

لازم به ذکر است که داخل خیلی از انجمن ها به شدت روی همین بحث کلیک کردن پس لطفا راهنمایی کنید که این مشکلات رو چطور میشه برطرف کرد ...

با سپاس فراوان

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
3 ساعت قبل, natanaiel گفت:

با سلام .
من از جوملا 3 و کامپوننت آلفا یوزر پوینت 2.0.4 استفاده میکنم و موقع دادن امتیاز به کاربر دچار مشکل میشم هم توی سایت هم توی مدیریت با اخطار Access Usergroup Invalid مواجه میشم !

01.png

البته ناگفته نماند که هنگام تنظیم قانون ها وقتی سطح کاربر رو مثلا روی ثبت نام شده ( هر گروهی ) تنظیم میکنم این اتفاق می افته و وقتی سطح کاربری رو روی " نمایش تمامی سطوح دسترسی" قرار میدم دیگه خطای عدم دسترسی به گروه ها رو نمیده ولی مشکل اینجاست که هیچ نوع امتیازی نه کم نه زیاد میشه و در واقع قانون رو در نظر نمی گیره!!

00.png

و بعد از اجرای قانون (مثلا امتیاز جایزه و ...) بعد از انجام عملیات پیغام احتساب مجدد رو میده که اگه احتساب مجدد هم بزنم هیچ امتیازی نه کم نه زیاد میشه !! 

02.png

و از همه مهم تر اینکه توی حالت اول که اخطار Access Usergroup Invalid میداد بعد از این اخطار دیگه کاربر عضو هیچ گروهی نیست !!!

03.png

لازم به ذکر است که داخل خیلی از انجمن ها به شدت روی همین بحث کلیک کردن پس لطفا راهنمایی کنید که این مشکلات رو چطور میشه برطرف کرد ...

با سپاس فراوان

درود

این افزونه دیگه پشتیبانی نمیشه و بجاش افزونه ای به نام آلتایوزرپوینت اومده از اون استفاده کنید... و یا از سایتی که افزونه رو ازش خریداری کردین پیگیرباشید.

یاحق

لینک به ارسال

ممنون بابت پاسختون ...

پس این نسخه ها رو که میدن بیرون چی؟

از قدیم الایام این افزونه رو با همین نام میشناختیم!!

فک کنم اون تقلبیه!

نسخه ای که می فرمایید به سادگی دانلود نشد لطفا اگه لینک دارید قرار بدید.

حالا مشکل گروه ها بنظرتون از کامپوننت یا جوملا؟؟

لینک به ارسال
10 ساعت قبل, natanaiel گفت:

ممنون بابت پاسختون ...

پس این نسخه ها رو که میدن بیرون چی؟

از قدیم الایام این افزونه رو با همین نام میشناختیم!!

فک کنم اون تقلبیه!

نسخه ای که می فرمایید به سادگی دانلود نشد لطفا اگه لینک دارید قرار بدید.

حالا مشکل گروه ها بنظرتون از کامپوننت یا جوملا؟؟

درود

تقلبی؟؟؟؟؟؟؟ مگه تلفن همراهه :|

شما یه بار روی جوملای جومینا تست کنید اگر نشد، از این افزونه استفاده کنید.

https://www.nordmograph.com/extensions/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=120&virtuemart_category_id=8&Itemid=58

یاحق

لینک به ارسال

البته خود جوملا هم تایدش کرده واقعیت من خبر نداشتم... و پلاگین های قدیمی که نوشته شده به هیچ وجه روی این نسخه نصب نمیشه !!

این هم یه جور سیاسته که افزونه رو به اسم خودشن ثبت کنن و بعد پلاگین هاشو منتشر و بفروشن!!;)

آقای دیندار لینکی از پلاگین های قدیمی رو دارید که بشه دانلودشون کرد ؟؟ ( که برای نسخه 2.0.4 نوشته شده باشه؟؟)

لینک به ارسال
16 minutes قبل , natanaiel گفت:

البته خود جوملا هم تایدش کرده واقعیت من خبر نداشتم... و پلاگین های قدیمی که نوشته شده به هیچ وجه روی این نسخه نصب نمیشه !!

این هم یه جور سیاسته که افزونه رو به اسم خودشن ثبت کنن و بعد پلاگین هاشو منتشر و بفروشن!!;)

آقای دیندار لینکی از پلاگین های قدیمی رو دارید که بشه دانلودشون کرد ؟؟ ( که برای نسخه 2.0.4 نوشته شده باشه؟؟)

درود

والا همه تجارین، افزونه تجاری هم توی انجمن گذاشتنش خلاف قوانینه شرمنده! :rolleyes:

یاحق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...