رفتن به مطلب
shervinjoon

ارسال مطلب در سایت و قرار گیری پس از تایید

پست های پیشنهاد شده

سلام ، میخوام تو یه سایت همه کاربرا بتونن با نام کاربری شون بتونن وارد بشن و مطلب بذارن ولی پس از تایید مسئول مربوطه مطلب شون نمایش داده بشه

و اینکه بعد از اینکه هر کسی مطلب گذاشت و مطلب ش تایید شد و نمایش داده شد توی سایت دیگر کاربرا بتونن به مطلب ش امتیاز بدن و این توی

حساب اش برای خودش هم قابل دیدن باشه هم اینکه مدیران سایت بتونن امتیاز هر کدوم از کاربرا رو ببینن

و اینکه با هر بار وارد شدن کاربر به حساب اش ( یعنی همون لوگین کردن توی سایت یه امتیاز بهش داده بشه ) یعنی برای هر روز که وارد بشه یک امتیاز نه اینکه اگر توی یک روز ده بار به حساب اش وارد شد بهش امتیاز داده بشه

و اینکه برای هر مطلب ارسالی کاربر که مورد تایید مدیران برای نمایش در سایت قرار بگیره هم مثلا پنج امتیاز بهش بده

و برای مثلا شرکت در هر نظر سنجی دو امتیاز بده و برای بازدید از هر مطلب سایت یک امتیاز بهش بده و برای هر کامنت یا لایک که زیر مطلب دیگران هم بذازه یک امتیاز بهش بده

چطوری میشه همچین کارایی کرد ؟؟؟؟؟/

چه افزونه هایی مورد نیاز هست ؟؟؟؟؟

خیلی خیلی ممننون .....

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
22 minutes قبل , shervinjoon گفت:

سلام ، میخوام تو یه سایت همه کاربرا بتونن با نام کاربری شون بتونن وارد بشن و مطلب بذارن ولی پس از تایید مسئول مربوطه مطلب شون نمایش داده بشه

و اینکه بعد از اینکه هر کسی مطلب گذاشت و مطلب ش تایید شد و نمایش داده شد توی سایت دیگر کاربرا بتونن به مطلب ش امتیاز بدن و این توی

حساب اش برای خودش هم قابل دیدن باشه هم اینکه مدیران سایت بتونن امتیاز هر کدوم از کاربرا رو ببینن

و اینکه با هر بار وارد شدن کاربر به حساب اش ( یعنی همون لوگین کردن توی سایت یه امتیاز بهش داده بشه ) یعنی برای هر روز که وارد بشه یک امتیاز نه اینکه اگر توی یک روز ده بار به حساب اش وارد شد بهش امتیاز داده بشه

و اینکه برای هر مطلب ارسالی کاربر که مورد تایید مدیران برای نمایش در سایت قرار بگیره هم مثلا پنج امتیاز بهش بده

و برای مثلا شرکت در هر نظر سنجی دو امتیاز بده و برای بازدید از هر مطلب سایت یک امتیاز بهش بده و برای هر کامنت یا لایک که زیر مطلب دیگران هم بذازه یک امتیاز بهش بده

چطوری میشه همچین کارایی کرد ؟؟؟؟؟/

چه افزونه هایی مورد نیاز هست ؟؟؟؟؟

خیلی خیلی ممننون .....

درود

شما باید از یه سیستم اختصاصی استفاده کنید...

یاحق

لینک به ارسال

سایت جومینا جناب امیر رضا تهرانی همین کار رو با جوملا و افزونه های اون کردند ، نه تنها الان بلکه چند سال پیش

پیشنهاد چنین چیزی رو هم بعد از گردهمایی در کاخ گلستان بنده در نمایشگاه در مصلی به ایشان دادم

چطور می فرمایید که سیستم اختصاصی میخواد ؟؟؟؟؟؟؟ پس هم ایده اش قابل اجراست هم با جوملا و افزونه هاش

لینک به ارسال
1 ساعت پیش, shervinjoon گفت:

سایت جومینا جناب امیر رضا تهرانی همین کار رو با جوملا و افزونه های اون کردند ، نه تنها الان بلکه چند سال پیش

پیشنهاد چنین چیزی رو هم بعد از گردهمایی در کاخ گلستان بنده در نمایشگاه در مصلی به ایشان دادم

چطور می فرمایید که سیستم اختصاصی میخواد ؟؟؟؟؟؟؟ پس هم ایده اش قابل اجراست هم با جوملا و افزونه هاش

درود

مهندس اگر توجه کنید جومینا یک کامپوننت اختصاصی برای اینکار داره که مهندس تهرانی خودشون نوشتن، منظورم از سیستم همون کامپوننت بود، اگر نه باید از افزونه آلفا یوزرپوینت استفاده کنید.

یاحق

لینک به ارسال

خب منم میخوام از آلفا یوزر استفاده کنم ولی اولا 1 - نمی دونم چطوری استفاده کنم 2 - چطوری به مطلب متصل اش کنم که هر کس که مطلب گذاشت تو سایت یا اگر کامنت گذاشت زیر مطلب کسی به ازاش امتیاز بگیره

و اگر بشه که چندان واجب و مهم هم نیست با هر ورود روزانه اش کاربر یه امتیاز بگیره که گفتم چندان مهم نیست

مهم اون موارد بالا هست به ازای ارسال مطلب برای سایت امتیاز بگیره و به ازای کامنت گذاشتن برای مطالب دیگران

و البته برای مدیریت کامنت ها و مطالب هم مشکل دارم یعنی نمی دونم چه افزونه هایی استفاده کنم که با آلفا یوزر پوینت سازگاری داشته باشه

مورد بعدی هم اینکه آلفا یوزر پوینت به آلتا یوزر پوینت تغییر نام داده که میخوام بدونم آیا این تغییر نام باعث تغییر در پلاگین هایی که قبلا با الفا یوزر کار می کردن میشه یا شده یا نه ؟؟؟

و اینکه از کجا میشه یه آلفا یوزر پوینت سالم و درست و حسابی برای جوملا3 پیدا کرد و دانلود کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

با سلام.

دوست عزیز آلفا یوزرپوینت دیگه پشتیبانی نمیشه متاسفانه...

به همین دلیله که پاسخی دریافت نکردید.

لینک به ارسال
28 minutes قبل , رضاقاسمی گفت:

با سلام.

دوست عزیز آلفا یوزرپوینت دیگه پشتیبانی نمیشه متاسفانه...

به همین دلیله که پاسخی دریافت نکردید.

خب

حالا به نظرتون از چی استفاده کنم که پشتیبانی بشه و رایگان هم باشه اذیت هم نکنه کاربری باهاش هم آسون باشه؟؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...