رفتن به مطلب
DR.HM

مشکل با پلاگین authorinfobox

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من پلاگین authorinfobox رو از سایت سازنده دانلود کردم . از نسخه ی پلاگین pkg_authorinfobox_v3.1.2.zip استفاده می کنم . این افزونه برای جوملا 3 منتشر شده ولی من در localhost روی جوملا 2.5.7 نصب کردم و هیچ مشکلی نداره و قسمت تنظیمات پلاگین نیز قابل ویرایش هست و همه چیز عالیه اما وقتی روی سایت (سرور) نصب میکنم باز هم افزونه نصب میشه ولی قسمت تنظیمات پلاگین به هم ریخته میشه و قابل تنظیم نیست . لطفا راهنمایی بفرمایید .

لینک دانلود افزونه :

https://joomla-extensions.kubik-rubik.de/downloads/aib-author-info-box/joomla-3

فایل افزونه نیز همینجا ضمیمه شده :

pkg_authorinfobox_v3.1.2.zip

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
3 ساعت قبل, pezeshki86 گفت:

سلام دوستان

من پلاگین authorinfobox رو از سایت سازنده دانلود کردم . از نسخه ی پلاگین pkg_authorinfobox_v3.1.2.zip استفاده می کنم . این افزونه برای جوملا 3 منتشر شده ولی من در localhost روی جوملا 2.5.7 نصب کردم و هیچ مشکلی نداره و قسمت تنظیمات پلاگین نیز قابل ویرایش هست و همه چیز عالیه اما وقتی روی سایت (سرور) نصب میکنم باز هم افزونه نصب میشه ولی قسمت تنظیمات پلاگین به هم ریخته میشه و قابل تنظیم نیست . لطفا راهنمایی بفرمایید .

لینک دانلود افزونه :

https://joomla-extensions.kubik-rubik.de/downloads/aib-author-info-box/joomla-3

فایل افزونه نیز همینجا ضمیمه شده :

pkg_authorinfobox_v3.1.2.zip

درود

لطفا اسکرین شاتی قرار دهید. http://jmdownload.ir

یاحق

لینک به ارسال
12 ساعت قبل, RezaDindar گفت:

درود

لطفا اسکرین شاتی قرار دهید. http://jmdownload.ir

یاحق

سلام

اسکرین شات از تنظیمات پلاگین در لوکال هاست (تصویر اول) :aib2.png

و اسکرین شات از تنظیمات پلاگین در سایت (تصویر دوم) :

aib1.png

لینک به ارسال

این پلاگین برای جوملا 3.1.2 میباشد.

جوملا از نسخه 3.2 تغییراتی داشته و همین امر باعث عدم کارکرد افزونه در جوملای جدید شده.

موفق باشید

لینک به ارسال
6 ساعت قبل, رضاقاسمی گفت:

این پلاگین برای جوملا 3.1.2 میباشد.

جوملا از نسخه 3.2 تغییراتی داشته و همین امر باعث عدم کارکرد افزونه در جوملای جدید شده.

موفق باشید

سلام .

ولی سوال من چیز دیگه ای بود .

درسته که این افزونه برای جوملا 3 منتشر شده ولی من در localhost روی جوملا 2.5.7 نصب کردم و هیچ مشکلی نداره و قسمت تنظیمات پلاگین نیز قابل ویرایش هست و همه چیز عالیه اما وقتی روی سایت (سرور) نصب میکنم باز هم افزونه نصب میشه و مشکلی نیست ولی قسمت تنظیمات پلاگین به هم ریخته میشه و قابل تنظیم نیست . سوال من اینه که چرا این افزونه درجوملا 2.5 روی لوکال هاست عالی کار میکنه اما در همون جوملا 2.5 روی سایت یا سرور به هم ریخته میشه .

لینک به ارسال
2 ساعت قبل, pezeshki86 گفت:

سلام .

ولی سوال من چیز دیگه ای بود .

درسته که این افزونه برای جوملا 3 منتشر شده ولی من در localhost روی جوملا 2.5.7 نصب کردم و هیچ مشکلی نداره و قسمت تنظیمات پلاگین نیز قابل ویرایش هست و همه چیز عالیه اما وقتی روی سایت (سرور) نصب میکنم باز هم افزونه نصب میشه و مشکلی نیست ولی قسمت تنظیمات پلاگین به هم ریخته میشه و قابل تنظیم نیست . سوال من اینه که چرا این افزونه درجوملا 2.5 روی لوکال هاست عالی کار میکنه اما در همون جوملا 2.5 روی سایت یا سرور به هم ریخته میشه .

درود

لوکال هاست، شبیه ساز سروره و با سرور واقعی تفاوت های زیادی داره و همین تفاوت ها باعث این اتفاق شدن.

یاحق

لینک به ارسال
6 ساعت قبل, RezaDindar گفت:

درود

لوکال هاست، شبیه ساز سروره و با سرور واقعی تفاوت های زیادی داره و همین تفاوت ها باعث این اتفاق شدن.

یاحق

ممنون . راهی برای حل این مشکل وجود نداره ؟

لینک به ارسال
3 ساعت قبل, pezeshki86 گفت:

ممنون . راهی برای حل این مشکل وجود نداره ؟

درود

آپدیت به جوملا 3

یاحق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...