رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام من خیلی وقته دنباله 1 سیو ساز حرفه ای میگردم برای جوملا و نهایتا بهترین نتیجه ای که من (100 البته من!)بهش رسیدم xmap بود....از دوستان و اساتید این سایت خواهشم اینه اگه سیو ساز بتری سراغ دارن معرفی کنن .....مننونتون میشم (لطفا لینک دقیق بدید و خواهشم اینه که تست شده باشه یعنی نصبش نکنم بعد کار نکنه!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
1 ساعت پیش, marilyn65 گفت:

سلام من خیلی وقته دنباله 1 سیو ساز حرفه ای میگردم برای جوملا و نهایتا بهترین نتیجه ای که من (100 البته من!)بهش رسیدم xmap بود....از دوستان و اساتید این سایت خواهشم اینه اگه سیو ساز بتری سراغ دارن معرفی کنن .....مننونتون میشم (لطفا لینک دقیق بدید و خواهشم اینه که تست شده باشه یعنی نصبش نکنم بعد کار نکنه!

درود

فکر میکنم منظورتون نرم افزار ایجاد سرور لوکال باشه، بدون شک نرم افزار wampserver2.5 بهترین گزینه هست برای دانلودش هم میتونید توی گوگل این عبارت رو سرچ کنید: "دانلود نرم افزار wampserver 2.5" فقط توجه کنید حتما نسخه 2.5رو بگیرید چون 3ش یکم راه اندازیش سخته.

یاحق

لینک به ارسال
2 ساعت قبل, marilyn65 گفت:

عزیز چ ربطی به ومپ داشت؟من دنباله سیو ساز برای گوگل میگردم که آمار سایتم بره بالا !!!

درود

:mellow: ما چیزی به نام سیو ساز نداریم : | اون چیزی که شما میگید کامپوننت ساخت نقشه سایت هست که قطعا توی رایگان ها بهترینش xmapعه ولی توی تجاری ها jsitemap

یاحق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...