رفتن به مطلب
pvmagician

برخی تنظیمات جزئی جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام
امیدوارم جای درستی سوالم رو مطرح کرده باشم
من یک وب سایت دارم به آدرس:
www.fara-kavosh.com

چند تا مشکل باهاش دارم که لطفا بهم کمک کنید:

اول این میخام سایت 5 زبان داشته باشه، اما از راه حل هایی که ارائه شده، استفاده کردم و مشکلم حل نشد

دوم این وقتی در وب سایت جست و جو میکنم، نتایج را زیر صفحه HOme نشون میده و میخام این نتایج در صفجه ای مجزی نشان داده شوند

سوم این که یکسری تغییرات خیلی کوجیک میخوام بدم، مثلا بالای سایت آیکون شبکه های اجتماعی هست، یکیش بشه تلرگام، فکر میکنم نیازی به ویرایش ماژولش نباشه و همین که آیجون یکی از شبکه های موجود رو تغییر بدم، کفایت کنه و مورد دیگه هم این که آیکون پرچم ها که برای تغییر زبان به کار میره، دایره ای شکل باشه و زیر منوی جست و جو قرار بگیره و ارتفاع بخشی که لوگو در اون نشون داده می شود رو میخوام به 200px افزایش بدهم.

و یه مورد دیگه این که اسلایدری که گداشتم کار نمیکنه، اگر اسلایدر خوبی پیشنهاد بدید که ازش استفاده کنم ممنون میشم.

یه مورد خاص هم پیش اومده، سایت از این قالب آماده هاست، اما وقتی با گوشی باز میکنم و Request Desktop Version میزنم، نمیتونه نسخه وب رو باز کنه و بازم نسخه موبایلی میاد

این Fav icon رو هم نمیدونم از کجا باید تغییر بدم که آیکون دلخواه خودم رو نشون بده توی مروگر

اگر کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم، یا این که از دوستان کسی بتونه این تغییرات رو اعمال کنه هم، ممنون میشم و از خجالتشون در میام.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...