رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

در ابتدا عرض کنم که بنده در کار با جوملا بسیار تازه کار هستم و اطلاعات کافی در خصوص نحوه ی کار با بخش ادمینستریتور ندارم. بنابراین پیشاپیش بابت سطحی بودن سوالم عذر می خوام.

من به تازگی قالب جومینا ۲.۵ رو نصب کردم. در تمامی قالب های پیش فرض خود جومینا، تنها یک منو با عنوان خانه وجود دارد. بعد از جستجو در نت، قالبِ دیگری رو دانلود و از طریق اکسترکت در htdocs نصب کردم با این خیال که به قالب های جومینا اضافه می شود. اما کلِ بخش مدیریت پاک شده و با وارد کردن آدرس لوکال، مجدداً از اول مراحل نصب قالب جدید رو میاره!

ممنون میشم راهنماییم کنید که نصب یک قالب جدید و کامل(به صورتی که در دمو نمایش داده می شود) به چه شکل صورت می گیره.

* در حالِ حاضر به صورت لوکال کار می کنم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

بنده پیشنهاد می کنم "کتاب آموزش جوملا 2.5 جومینا" را مطالعه فرمایید

متن داخل کوتیشن را را در گوگل سرچ کنید

لینک به ارسال

سلام

در ابتدا عرض کنم که بنده در کار با جوملا بسیار تازه کار هستم و اطلاعات کافی در خصوص نحوه ی کار با بخش ادمینستریتور ندارم. بنابراین پیشاپیش بابت سطحی بودن سوالم عذر می خوام.

من به تازگی قالب جومینا ۲.۵ رو نصب کردم. در تمامی قالب های پیش فرض خود جومینا، تنها یک منو با عنوان خانه وجود دارد. بعد از جستجو در نت، قالبِ دیگری رو دانلود و از طریق اکسترکت در htdocs نصب کردم با این خیال که به قالب های جومینا اضافه می شود. اما کلِ بخش مدیریت پاک شده و با وارد کردن آدرس لوکال، مجدداً از اول مراحل نصب قالب جدید رو میاره!

ممنون میشم راهنماییم کنید که نصب یک قالب جدید و کامل(به صورتی که در دمو نمایش داده می شود) به چه شکل صورت می گیره.

* در حالِ حاضر به صورت لوکال کار می کنم.

با سلام ... یک راهنمایی حتما در ابتدا در مورد کار با  منوها و زیر منوها مطالعه کنید تا ره صد ساله رو یک روزه برید و در جوملا پیشرفت کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...