رفتن به مطلب
Mrhossein

افزونه اتصال سایت جوملایی به تلگرام

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

کسی افزونه ای مثل این برای جوملا سراغ نداره؟

اتصال وردپرس به تلگرام با Telegram for WP
http://hamyarwp.com/telegram-for-wp/

http://hamyarwp.com/telegram-for-wp/

عملکرد افزونه

هر ایمیلی که از طرف سایت وردپرسی شما ارسال شود، متن آن به تلگرام شما نیز ارسال می شود. مثلا مواردی از قبیل ثبت نام کاربر، بازیابی رمز توسط کاربر، ثبت شدن کامنتی جدید و …
حتی اگر کسی از طریق فرم تماس برای شما ایمیلی ارسال می کند شما بر روی تلفن همراه خود، در نرم افزار تلگرام آن را مشاهده خواهید کرد.

هر ایمیلی که از طرف سایت وردپرسی شما ارسال شود، متن آن به تلگرام شما نیز ارسال می شود. مثلا مواردی از قبیل ثبت نام کاربر، بازیابی رمز توسط کاربر، ثبت شدن کامنتی جدید و …
حتی اگر کسی از طریق فرم تماس برای شما ایمیلی ارسال می کند شما بر روی تلفن همراه خود، در نرم افزار تلگرام آن را مشاهده خواهید کرد.

ویرایش شده توسط گروه علمی و فرهنگی قانتون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لینک به ارسال

تفاوت این دوتا افزونه در این هست که افزونه ای که شمات معرفی کردید برای مخاطبان سایت هست و به روز رسانی های سایت رو به دنبال کنندگان ربات نمایش میده.

ولی افزونه ای که من لازم دارم افزونه ای هست که پیام های مدیریتی سایت مثل ثبت نام کاربر جدید ، فعالیت کاربران، نظرات ارسال شده در صف تایید، فروش های سایت، تیکت ها و درخواست های پشتیبانی و حتی ایمیل های دریافتی از کاربران و چنین مواردی رو با ارسال پیام به تلگرام خودم بهم اطلاع بده تا دائما مجبور به کنترل کردن ایمیل و قسمت ادمین سایت نباشم.

لینک به ارسال

سلام من هم همچنین ربات سازی میخوام همراه اینکه اگه کسی میتونه نصبش کنه هزینشم میدم

لینک به ارسال

درود بر شما

تا جایی که میدونم اصلا تلگرام همچین API را در اختیار برنامه نویسان قرار نداده !

فکر نمی کنم امکانش باشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...