رفتن به مطلب
chavosh

حذف مطالب از دیتابیس به صورت اتوماتیک با کران جاب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان جومینایی یکی از مشکلات  سایت های جوملایی بالا رفتن حجم دیتابیس میباشد. همان طور که در جریان روند حذف مطالب جوملا هستید بعد از حذف مطلب به سطل آشغال انتقال پیدا میکند ودرمرحله بعد باید از سطل آشغال مطلب حذف شود ولی مشکل اینجاست که با حذف مطلب از سطل آشغال مطلب هنوز در دیتابیس باقی میباشد دوستان که با کدنویسی آشنایی دارند ممنون میشویم کد کران جابی که بعد از حذف مطلب از سطل آشغال به صورت اتوماتیک از دیتابیس هم حذف شود با نوشتن این کدیکی از مشکلات  جامع جوملای را حل میکند.باسپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

شما 100% مطمن هستند که زمانی که "پاک سازی سطح زباله" را می زنید هنوز در دیتابیس وجود دارند ؟

چون تا جایی که میدونم بعد از انتقال به سطل زباله شما از اونجا که پاک کنید از دیتابیس هم پاک می شود

لینک به ارسال

درود بر شما

شما 100% مطمن هستند که زمانی که "پاک سازی سطح زباله" را می زنید هنوز در دیتابیس وجود دارند ؟

چون تا جایی که میدونم بعد از انتقال به سطل زباله شما از اونجا که پاک کنید از دیتابیس هم پاک می شود

با سلام چند بار تست کردم بعد از حذف مطالب از سطل زباله اون مطلب هنوز در دیتابیس مای اسکیوال باقی بود حتی قبل از حذف .مطلب رو ویرایش میکنم ولی اون مطلب در داخل دیتابیس ویرایش نمیشود.

لینک به ارسال

درود بر شما

چیزی که شما می گویید غیر منطقی است

زمانی که مطلب را ویرایش می کنید ایا دوباره که میخواهید ویرایش کنید تغییرات قبلی پاک می شود ؟

لینک به ارسال

درود بر شما

چیزی که شما می گویید غیر منطقی است

زمانی که مطلب را ویرایش می کنید ایا دوباره که میخواهید ویرایش کنید تغییرات قبلی پاک می شود ؟

باسلام

ممنون از راهنمایی شما مدیر محترم جناب  آقای میری بله حق با شما بود به دلیل اینکه در قسمت دیتابیس مای اسکیوال چند تا ****_content با نامهای مختلف قرار داشت من رو به اشتباه انداخت از داخل فایل کامفیگوریشن محل اصلی رو پیدا کردم و اصلاحات به درستی انجام شد.باسپاس

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...