رفتن به مطلب
mmroracle

درخواست RSmembership فارسی شده یا سیستم دانلود در ازای پرداخت دیگر

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من برای سایت جوملاییم میخوام سیستم دانلود در ازای پرداخت داشته باشم.

از بین افزونه ها به افزونه عضویت ویژه RSmembership برخوردم. اما هر چی میگردم لینک دانلودی ازش پیدا نمیکنم. اونایی هم که فارسی هستن قیمت خیلی بالایی دارن. یدونه هم تونستم پیدا کنم و نصب کردم اما فارسی نیست!

حالا میخواستم بدونم کسی لینک دانلودی از نسخه جدید این افزونه و فارسی شدش رو داره یا نه؟

بعد مسئله ی دیگه اینکه جدای از این کامپوننت ایا کامپوننت یا افزونه ی دیگری میشناسید که لینک دانلود بده در ازای پرداخت ؟ یعنی مثل این حق عضویتی نباشه؟ کلا یه سیستم خوب و مطمئن برای اینکار میخوام که سرعت دانلود و قابلیت ایست و ادامه دانلودش هم بعد پرداخت خوب باشه.

در حال حاضر دارم بین وردپرس و جوملا برای این مسئله بررسی میکنم!

در وردپرس ابزارهایی رو شناسایی و تست کردم. و یه ابزاری برای فروش فایل تکی داره که در نوع خودش جالبه اما نواقص کوچولویی داره. مثلا لینک دانلودش مستقیم امن نیست.

وقتی نام RSmembership رو شنیدم . برای تستش جوملا رو نصب کردم. و تجربه کار با این پلاگین رو ندارم نمیدونم چه امکاناتی داره.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

میتونی نسخه فارسی تجاری از فروشگاه بخرید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...