رفتن به مطلب
titan

فرم ثبت نام حرفه ای

پست های پیشنهاد شده

سلام
من می خواستم اطلاعات بیشتری از اعضای سایت داشته باشم.
به عبارت دیگر یک چیزی مثل فرمساز طراحی کنم تا کاربر که می خواد عضو (یه پله بالاتر از کاربر) باشه به عنوان ثبت نام تکمیلی اونو پر کنه
حالا چند تا سوال داشتم.

1. میشه اینکار رو با خود جوملا کرد یا باید کامپوننت نصب کرد؟
  2. آیا میشه با فرم ساز اینو طراحی کرد و در مسیر ثبت نام کاربر قرار داد؟
  3. من از کامپوننت k2 استفاده میکنم. این کامپوننت خودش فیلدهای اضافی داره که مثل فرم ساز عمل میکنه؟ میشه کاری کرد که این فرم در مسیر ثبت نام قرار بگیره؟
  4. من می خوام کاربر بتونه در صورت لزوم بتونه اطلاعات خودش رو ویرایش کنه و هم این اطلاعات در صفحه پروفایل کاربریش هم دیده بشه که بعید میدونم فرم سازها اینکار رو بکنند. با k2 میشه برای هر کسی یک صفحه درست کرد ولی من نمی دونم چطور میتونم به هرکاربر دسترسی بدم که خودش فرم خودش رو ویرایش کنه ولی به فرم دیگران دسترسی نداشته باشه؟
  5. ممنون میشم کامپوننتی چیزی راهی به ذهنتون رسید بگید

سعی کردم سوال رو طوری مطرح کنم که جامع باشه و یکی بیاد جواب بده و خیال ملتی رو راحت کنه
بازم ممنون

ویرایش شده توسط titan

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

من می خوام کاربر بتونه در صورت لزوم بتونه اطلاعات خودش رو ویرایش کنه و هم این اطلاعات در صفحه پروفایل کاربریش هم دیده بشه

اکثر کامپوننت های موجود این مورد رو ندارند مگر از سیستم های شبکه اجتماعی یا ... استفاده کنید

برای این مورد باید یک سیستم اختصاصی نوشته بشه چون فرو ساز ها که به قول خودتون این اجازه رو نمیدن و کامپوننت های دیوار شخصی برای این قابلیت ساختته نشدن

لینک به ارسال

سلام

من می خواستم اطلاعات بیشتری از اعضای سایت داشته باشم.

به عبارت دیگر یک چیزی مثل فرمساز طراحی کنم تا کاربر که می خواد عضو (یه پله بالاتر از کاربر) باشه به عنوان ثبت نام تکمیلی اونو پر کنه

حالا چند تا سوال داشتم.

1. میشه اینکار رو با خود جوملا کرد یا باید کامپوننت نصب کرد؟
  2. آیا میشه با فرم ساز اینو طراحی کرد و در مسیر ثبت نام کاربر قرار داد؟
  3. من از کامپوننت k2 استفاده میکنم. این کامپوننت خودش فیلدهای اضافی داره که مثل فرم ساز عمل میکنه؟ میشه کاری کرد که این فرم در مسیر ثبت نام قرار بگیره؟
  4. من می خوام کاربر بتونه در صورت لزوم بتونه اطلاعات خودش رو ویرایش کنه و هم این اطلاعات در صفحه پروفایل کاربریش هم دیده بشه که بعید میدونم فرم سازها اینکار رو بکنند. با k2 میشه برای هر کسی یک صفحه درست کرد ولی من نمی دونم چطور میتونم به هرکاربر دسترسی بدم که خودش فرم خودش رو ویرایش کنه ولی به فرم دیگران دسترسی نداشته باشه؟
  5. ممنون میشم کامپوننتی چیزی راهی به ذهنتون رسید بگید

سعی کردم سوال رو طوری مطرح کنم که جامع باشه و یکی بیاد جواب بده و خیال ملتی رو راحت کنه

بازم ممنون

باسلام دوست عزیز

از این کامپیونت میتونی استفاده کنید

com_userxtd

میتونی فیلد رو اضافه کنید برای پر کردن اطلاعات

باسپاس

لینک به ارسال

من دکمه تشکر رو پیدا نکردم  و به همون پسندیدم قناعت کردم

اون سوال اول پابرجاست ولی با این صحبت هایی که فرمودید به نظرتون می ارزه برای چنین کاری کامپوننت شبکه اجتماعی رو نصب کرد؟

من بزور تونستم از جوملا 1.5 به 3 مهاجرت کنم. بر فرض محال اگر قرار شد یک روز از این ورژن هم به یک ورژ« جدیدتر مهاجرت کنیم اونوقت این دیتاهای داخل شبکه اجتماعی رو چیکار کنم

مثلا وقتی از جوملا 1.5 به 2.5 اومدم نظرات کاربران داخل جی کامنت از بین رفت ازون طرف هم رفتم تو کا2  دیگه فکر نکنم بشه اطلاعاتش رو به هم مربوط کرد

حالا سایت ما زیاد مهم نیست ولی برای بعضی سایتها اینا خیلی می تونه مهم باشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...