رفتن به مطلب
amines

مشکل در وارد شدن به سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان گرامی

من یکی از ماژول ها رو به اشتباه پاک کردم و برای بازگردوندنش بسته نصبی رو دوباره اکسترکت کردم و پوشه  instalation رو هم حذف کردم

اما حالا که می خوام وارد سایت شم میگه نام کازبری یا پسورد اشتباهه، از php admin عوض کردم رمز اینارو اما باز وارد نمی شه، لطفا راهنمایی فرمایید...ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت دوستان گرامی

من یکی از ماژول ها رو به اشتباه پاک کردم و برای بازگردوندنش بسته نصبی رو دوباره اکسترکت کردم و پوشه  instalation رو هم حذف کردم

اما حالا که می خوام وارد سایت شم میگه نام کازبری یا پسورد اشتباهه، از php admin عوض کردم رمز اینارو اما باز وارد نمی شه، لطفا راهنمایی فرمایید...ممنون

با سلام

دوست عزیز وقتی ماژولی رو پاک میکنید دیتابیسشم پاک میشه و کار فقط با بازگردانی فولدر درست نمیشه.

الان شما باید ماژول رو توی جوملا خام نصب کنید و جدول دیتابیسش رو به جداول این انتقال بدید.

در پناه حق

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز وقتی ماژولی رو پاک میکنید دیتابیسشم پاک میشه و کار فقط با بازگردانی فولدر درست نمیشه.

الان شما باید ماژول رو توی جوملا خام نصب کنید و جدول دیتابیسش رو به جداول این انتقال بدید.

در پناه حق

ممنون از شما

ولی الان برگردوندن اون ماژول مهم نیست دیگه، مشکلم وارد شدن به سایته

لینک به ارسال

ممنون از شما

ولی الان برگردوندن اون ماژول مهم نیست دیگه، مشکلم وارد شدن به سایته

ok

کمی صبر کنید فردا آموزش تصویریش رو قرار میدم

لینک به ارسال

لطفا مسیر تاپیک را منحرف نکنید و در پیام خصوصی از مدیران سوال خود را بپرسید.

بستگی به سایت آموزشی دارد.

اگر سایت فارسی زبان (ایرانی) باشد لینک به آن ممنوع است. در غیر این صورت ایرادی ندارد.

لینک به ارسال

مدیران انجمن میشه لینک یه سایت رو قرار بدم برای آموزش؟

دوست عزیز من سرچ کردم آموزشش رو دیدم و مو به مو انجام دادم ولی بازم میزنه کاربر موجود نیست....مشکل چیه به نظرت؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...