رفتن به مطلب
davood6385

سوال و مشکل در rsform

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز

اگر لطف کنین به این 3 تا مشکل من پاسخ بدید ممنون میشم . چندین روزه که درگیرشم و موفق نشدم

1- من میخوام یک فرم ثبت سفارش برای یک رستوران که فقط یک نوع غدا داره درست کنم. میخوام در قسمت تعداد غذا یک چک باکس وجود داشته باشه که اسم غذا و قیمت اونرو نوشته باشه . ودر زیر اون یک فیلد متنی باشه که مشتری بتونه تعداد غذاش رو وارد کنه . و در زیر این فیلد یک فیلد جمع کل، که قیمت غذا رو در عدد وارد شده در فیلد متنی ضرب کنه و قیمت کل رو نشون بده. چه اسکریپتی باشد استفاده کنم ؟

2- همچنین میخوام در انتهای فرم یک فیلد برای نوع پرداخت درست کنم که دارای حالتهای : پرداخت آنلاین و پرداخت در محل باشه. زمانیکه مشتری پرداخت آنلاین رو انتخاب میکنه بعد از ارسال فرم به درگاه پرداخت منتقل بشه و اگر پرداخت در محل رو انتخاب کرد، تنها به یک صفحه تشکر منتقل بشه. چه کاری باید انجام بدم

3- من  در فرمم بخشی وجود داره که مشتری میتونه تاریخ تحویل غذا رو هم از تقویم انتخاب کنه. مشکلم اینه که rsform فارسی با تقویم شمسی رو هم نصب کردم ولی وقتی در فرم تقویم رو باز میکنم تاریخ جاری بر روی قمری تنظیم شده و تاریخ شمسی امروز رو نشون نمیده ، باید چیکار کنم ؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تمام موارد گفته شده در آر اس فرم وجود دارد ولی من تابحال در جوملا تاریخ قمری ندیدم؟؟؟؟

آیا ار اس فرم رو خریدید؟؟؟؟

لینک به ارسال

تمام موارد گفته شده در آر اس فرم وجود دارد ولی من تابحال در جوملا تاریخ قمری ندیدم؟؟؟؟

آیا ار اس فرم رو خریدید؟؟؟؟

ببخشید منظورم میلادی بود . اسامی فارسی و شمسی هستش ولی تاریخ امروز رو تاریخ شمسی نیست روی میلادیه ، یعنی امروزو 18/9/2015 نشون میده که تاریخه میلادیه . 

من هرچی گشتم نتونستم آموزشی پیدا کنم که قیمت رو ضربدر مقدار فیلد متنی بکنه. من مبتدی هستم میشه توضیح بدید ؟

لینک به ارسال

با جاوا اسکریپت باید اینکار رو انجام بدید خوب کد نویسی میخواد

دسترسی بدید بررسی میشه

لینک به ارسال

با جاوا اسکریپت باید اینکار رو انجام بدید خوب کد نویسی میخواد

دسترسی بدید بررسی میشه

ممنونم آقای قاسمی عزیز .

متاسفانه هنوز رو لوکال دارم کار میکنم وگرنه دسترسی میدادم . عکس هایی رو از فرم براتون گذاشتم . در عکس اول میخوام قیمت غذا در تعدادی که مشتری در فیلد تعداد وارد میکنه ضرب بشه و تو فیلد جمع کل نشون داده بشه. همچنین برای فیلد نوع ‍‍‍‍‍پرداخت دو گزینه گذاشتم که میخوام وقتی مشتری پرداخت آنلاین رو انتخاب میکنه با ارسال فرم به درگاه ‍‍پرداخت منتقل شه و اگر گزینه پرداخت در محل رو انتخاب کنه یه صفحه تشکر منتقل بشه .

عکس دوم مربوط به مشکل تقویم هستش که تاریخ جاری بر روی تاریخ جاری میلادی انتخاب شده.

post-46459-0-29229700-1442650569_thumb.j

post-46459-0-59200800-1442650572_thumb.j

لینک به ارسال

جوملاتونو به بسته بروزرسان جومینا ارتقا بدید

احتمالا حل شه

از کجا باید اینکارو انجام بدم ؟

لینک به ارسال

از کجا باید اینکارو انجام بدم ؟

روی لوکال که نمیشه اما اگر 2.5 باشه و بخواید به 2.5.28 ارتقا بدید باید یه بسته بروز رسان رو تو وب سایتتون یا همون فولدری که جوملا تون توش هست unzip کنید و اگر با وین رر این کار رو انجام میدین موقعی که پیام میده باید گزینه yes to all رو بزنید تا فایل ها جایگزین بشن. :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...