رفتن به مطلب
welcome-2-hell

راه اندازی فروش فایل همراه با ارایه اکانت اعتباری

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده قصد راه اندازی سایتی دارم که بتوانم هم به صورت مستقیم در ازای پرداخت مبلغ فایل، به خریدار ثبت نام نکرده لینک دانلود فایل را ارایه بدم (تا اینجا که مشکلی نیست) اما من قصد دارم در کنار این روش برای نمایندگان فروش فایل که میگیرم (مثلا کافینت ها) آنها بتوانند مثلا 50 هزار تومان پرداخت کنند و برای یک ماه هر چه قدر دوست داشتن از هر فایلی در سایت دانلود کنند.

چطور میتوانم همچین امکانی را در سایتم قرار دهم.

ممنون میشوم اساتید عزیز راهنماییم کنند.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

بنده قصد راه اندازی سایتی دارم که بتوانم هم به صورت مستقیم در ازای پرداخت مبلغ فایل، به خریدار ثبت نام نکرده لینک دانلود فایل را ارایه بدم (تا اینجا که مشکلی نیست) اما من قصد دارم در کنار این روش برای نمایندگان فروش فایل که میگیرم (مثلا کافینت ها) آنها بتوانند مثلا 50 هزار تومان پرداخت کنند و برای یک ماه هر چه قدر دوست داشتن از هر فایلی در سایت دانلود کنند.

چطور میتوانم همچین امکانی را در سایتم قرار دهم.

ممنون میشوم اساتید عزیز راهنماییم کنند.

برای این کار از اسکریپت vip جومینا استفاده کنید.

demo:joomla360.ir

لینک به ارسال

برای این کار از اسکریپت vip جومینا استفاده کنید.

demo:joomla360.ir

ممنونم دوست من از پاسختون، ولی با دیدن سایتی که معرفی کردید دیدم که فقط امکان خرید اشتراک اعتباری را دارد و اننطور که من متوجه شدم نمیتواند در کنار فروش اشتراک اعتباری، فایل ها را به صورت تکی به اشخاص بدون نیاز به ثبت نام بفروشد.

من میخواهم هر دو روش فروش را در کنار هم قرار دهم به صورتی که تک به تک فایل ها قیمت مشخصی داشته باشد و بتوان آن ها را به صورت جداگانه به فروش رساند و برای نمایندگان هم بتوان ماهانه پنلشون را شارژ کرده و هر چه قدر که دوست دارند در آن بازه مشخص فایل دانلود کنند

لینک به ارسال

ممنونم بابت راهنماییتون.

آیا امکانش هست که یک افزونه فروش فایل مثل افزونه فروش فایل جومینا راه اندازی کنم و با یک افزونه دیگر مثل آلفا یوزر پوینت یا MemberShip Pro یا هر افزونه دیگه ای اکانت کاربری ماهانه بفروشم و صاحب اون اکانت به صورت نامحدود در بازه زمانی اکانتش فایل دانلود کنه ؟

لینک به ارسال

نمیدونه اون مربوط میشه به سطوح دسترسی که تو همین افزونه هم امکان پذیره فقط باید یکم کد ها تغییر پیدا کنه

بنظر من صبر کنید تا شنبه آقای قاسمی و میری هم بیان اون اساتید از اونجایی که به php خیلی واردن میتونن راهنمایی تون کنن 100%

لینک به ارسال

ممنونم دوست عزیز بابت وقتی که گذاشتید.

فکر کنم با کمی خلاقیت بشه با همین افزونه های سطح دسترسی یه حرکت هایی زد، اما با این وجود باز هم منتظر راهنمایی اساتید عزیزی مثل آقای میری، قاسمی و تهرانی هستم.

باز هم بابت وقتی که گذاشتید یه دنیا ازتون ممنونم

لینک به ارسال

ممنونم دوست عزیز بابت وقتی که گذاشتید.

فکر کنم با کمی خلاقیت بشه با همین افزونه های سطح دسترسی یه حرکت هایی زد، اما با این وجود باز هم منتظر راهنمایی اساتید عزیزی مثل آقای میری، قاسمی و تهرانی هستم.

باز هم بابت وقتی که گذاشتید یه دنیا ازتون ممنونم

با سلام و خسته نباشید

بنظرم نمیتونید بدون کد نویسی چنین سایتی رو ایجاد کنید. و بهترین کار ویرایش کامپوننت فروش فایل هست که باید با آقای تهرانی صحبت کنید

شماره شون رو پیام خصوصی ارسال کردم

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...