رفتن به مطلب
farhad6169

ستاره دار شدن لینک ها در گوگل

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بعضی مواقع وقتی که بعضی کلمات رو در گوگل سرچ می کنم ، برای بعضی سایت ها لینک ها رو بصورت ستاره دار نشون میده. بعد از بررسی یک افزونه معرفی شد به من به نام ExtraVote که گفته شده بود بعد از استفاده از این افزونه در مطالب، لینک های سایت رو بصورت ستاره دار نشون میده در گوگل. 

در حال حاضر حدود دوهفته هست که استفاده کردم و مردم هم نظر دادند و ستاره ها رو زدند. اما هنوز در سرچ گوگل خبری از ستاره نیست.

1- آیا باید صبر کنم؟

2- آیا از افزونه خوبی استفاده کردم؟

3- اصلا این کار ممکن هستش یا خیر و اگر بله با چه راه هایی؟

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

ستاره دار شدن لینکها در لیست نتایج گوگل دلیل خاصی داره که واقعیتش اینجا نمیشه راجع به اون بحث کرد چون مربوط به یکی از تکنیکهای فوق پیشرفته سئو میشه که با همون تکنیک میشه کارهای دیگه ای هم انجام داد

در صورت تمایل میتونید در سامانه پشتیبانی از مشتریان جومینا درخواست بهینه سازی سایت مذکورتون رو برای ایجاد چنین حالتی ارسال کنید تا براتون انجام بدیم

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام.

اگر منظورتون استفاده از کدهای شما هستش باید خدمتتون عرض کنم که همین افزونه که خدمتتون معرفی کردم این کدها رو به قالب اضافه می کنه و کار خاصی هم نیاز نیست!

لینک به ارسال

بله کمی طول میکشد.

در صورتی که گوگل سایت شما را معتبر شناسایی کنید و از معتبر بودن سایت شما مطمئن شود کد های شما فعال خواهند شد

این فرآیند ممکن است تا دو ماه به طول بیانجامد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...