رفتن به مطلب
farhad6169

اختصاص ماژول به منوی بلاگ

پست های پیشنهاد شده

با سلام

یک منو ساختم و خاصیت بلاگ مجموعه رو بهش دادم. کارش اینه که مطالبی که اختصاص داره به یک مجموعه رو بصورت بلاگ نمایش بده و در 3 ستون که عکس و تایتل رو نشون میده.

وقتی که روی یکی از مطالب کلیک می کنیم وارد مطلب شده و مطلب رو بخوبی نشون میده. 

مشکل اینجاست که من می خام وقتی که کلیک می کنم و وارد مطلب میشم داخل مطلب سمت راست یک ماژول فراخانی کنم مثلا ماژول محصولات پر بازدید. 

برای این کار باید ماژول رو اختصاص بدم به اون منویی که بهش خاصیت بلاگ دادم. 

این کار باعث میشه که ماژول هم در داخل مطلب نمایش داده بشه و هم موقعی که روی منو کلیک می کنیم و مطالب رو بصورت بلاگ می بینیم ماژول رو می بینیم.

آیا راهی هست که این ماژول فقط در داخل مطلب نمایش داده بشه و در بلاگ مطالب نمایش داده نشه؟

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

همچنان دوستان نظری ندارند؟

سلام

پیشنهاد من اینه که از منو یک مطلب رو فراخوانی کنی. و داخل اون مطلب با استفاده از پلاگین زیر مطلب ماژول رو در مطلبت فراخوانی کنی. 

Modules Anywhere

لینک به ارسال

یک مطلب دو مطلب نیست حدود 300 تا 400 مطلب هستش و شاید بعد ها اضافه هم بشه.

نمیشه برای هر مطلب یک ماژول نوشت و فراخوانی کرد.

لینک به ارسال

درود بر شما

فکر می کنم با جوملا همچین چیزی نشه زیرا جوملا با کمک مجموعه میاد مشخص می کنه که مثلا تو فلان منو باشه و تو فلان منو نباشه

حالا هر دو صفحه ای که شما می خواهید درون یک باشه و درون یکی نباشه مختص به یک مجموعه هست و در این صورت امکانش نیست البته مطمئن نیستم زیرا بنده از روش زیر اقدام می کنم

زمانی که در صفحه بلاگ هستید در view ی category قرار دارید

و زمانی که وارد یک مطلب می شوید در view ی article قرار دارید

حال باید با کد php درون قالب یک شرط بگذارید که مثلا اگر view ای که درون ان قرار دارید category بود این موقعیت اصلا نمایش داده نشده در غیر این صورت نمایش داده بشه

باید به php مسلط باشید

لینک به ارسال

با سلام جناب میری

اینطور که گفتید احتمالا میشه، اما من که به PHP زیاد مسلط نیستم فکر کنم با CSS بشه کاریش کرد.

display:none

اما این کار دو مسئله داره:

1- بعد از none کردن آیا مرورگر محتوایی که none شده رو میخواند یا خیر؟

2- آیا گوگل میخواند یا خیر و اگر خواند بخاطر none کردن جریمه می کند یا خیر؟

اگر با PHP شرطی کنم که دیگه این دو مورد پیش نخواهد آمد، ولی با CSS این دو مورد هست.

نظرتان چیست؟

یه راه حل دیگه به ذهن خودم رسید که وقتی دارم مطالب رو میسازم یک دوتا ماژولی که میخام در مطالب نمایش داده بشه رو بسازم و درون مطلب جایی که می خام فراخوانی کنم.

نظرتون راجعبه این چیه؟

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...