رفتن به مطلب
amines

مشکل در ایجاد و ویرایش مطالب

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان گرامی

من تو ایجاد مطلب و ویرایش مطلب دچار مشکل شدم، اونم اینه که ادیتور کامل باز نمیشه، و گزینه های ذخیره،انصراف و .... کار نمی کنند.

تا چند روز پیش این مشکل وجود نداشت و یه دفعه به وجود اومد.

اینم اضافه کنم که من چند تا سایت رو مدیریت می کنم و در همه اون ها این مشکل به وجود اومده، هاست همشونم جداست.

ادیتور jce به صورت پیش فرض بود ولی با تغییر اون و هم چنین غیرفعال کردن پلاگین های مربوطه مشکلم حل نشد.

تو این چند روز فقط فایرفاکس رو حذف و دوباره نصب کردم ولی فکر نکنم اشکال از مرورگرم باشه چون با مرورگر دیگه هم این مشکل رو داشتم.

لطفا راهنمایی بفرمایین دوستان

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

با توجه به توضیحاتتون ظاهرا مشکل از طرف سرور باید باشه

اگر هاست ها روی یک سرور باشند و مشکل از طرف سرور باشد شامل همه هاست های روی آن سرور میشود

به ادمین سرورتون گزارش کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

اگر چند مدت این طوری است

به مدیریت می توانید بگین یا بکاپ را برگرداند(هاست)

یا می توانید جوملا خود را آپدیت نمایید که مشکل کمی حل شود

لینک به ارسال

سلام به همه دوستان و اساتید

منم این مشکل رو داشتم و حتی چندین بار هم با بک آپی که قبلا از سایت گرفته بودم ، استفاده کردم و مشکل حل شد اما متوجه این شدم که با فعال کردن یه پلاگین باز هم به این مشکل ؛ سایت دچار می شه .

اما چون این پلاگین که همراه کامپوننت و ماژول  قرار گرفته و چون واسم خیلی مهم و واقعا خیلی کامپوننت عالی هستش ، از شما اساتید درخواست دارم که مشکل رو حل کنین .

خوب به این تصاویر زیر با دقت نگاه کنین :

after-on-plugin.png

خوب پلاگین رو غیر فعال می کنم :

before-on-plugin.png

خواهشا راهنمایی کنین

ویرایش شده توسط M.Z

لینک به ارسال

سلام به همه دوستان و اساتید

منم این مشکل رو داشتم و حتی چندین بار هم با بک آپی که قبلا از سایت گرفته بودم ، استفاده کردم و مشکل حل شد اما متوجه این شدم که با فعال کردن یه پلاگین باز هم به این مشکل ؛ سایت دچار می شه .

اما چون این پلاگین که همراه کامپوننت و ماژول  قرار گرفته و چون واسم خیلی مهم و واقعا خیلی کامپوننت عالی هستش ، از شما اساتید درخواست دارم که مشکل رو حل کنین .

خوب به این تصاویر زیر با دقت نگاه کنین :

after-on-plugin.png

خوب پلاگین رو غیر فعال می کنم :

before-on-plugin.png

خواهشا راهنمایی کنین

شما چرا ویرایشگر دیگری را در تنظیمات اضافه تا تغییر نمی دهید تا ببینید مشکل حل می شود یا نه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...