رفتن به مطلب
عباس56

نوشته ها با یک اخیر در سایت ظاهر می شوند.

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام و خسته نباشید

وقتی من از صفحه ای به صفحه دیگر می روم متن ها " مثاال نوشته های منوها" با یک کمک تاخیر ظاهر می شوند. ابتدا با فونت دیگر و سپس فونتی که مشاهده می شود  البته همه اینها در چند لحظه می باشد.

از فونت فیس استفاده شده.

مشکل از چی می تونه باشه؟  golsarak.ir

ممنون راهنمایی کنید.

ویرایش شده توسط عباس56

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در حال فراخوانی فونت میباشد به دلیل کندی سرعت سایت ...

جناب قاسمی من وقتی بسته نصبی این سایت را نصب کردم مشکل فعلی موجود نبود  و من هیچ تغییری در کدها هم نداشتم  فقط بعضی از ماژول ها را غیر فعال کردم و محصولات پیش فرض قالب را حذف و محصول جدید اضافه کردم

ولی نمی دونم چرا ااین مشکل به وجود اومد چون اگر از سرعت سایت باشه که باید در حالت قبل نیز این مشکل دیده می شد؟

ممنون

لینک به ارسال

با سلام

در مدیریت سایت از منو "سیستم" چک و اصلاح پایگاه دادها و پاکسازی کش و پاکسازی اطلاعات از رده خارج شده کش را انجام دهید

در هاست محتویات پوشه های cache و tmp را به غیر از فایل index.html حذف کنید

اگر حل نشد یک فولدر در روت هاست ایجاد کنید و بسته مورد نظر که فرمودید رو نصب کنید و بدون اینکه تغییری در آن بدهید چک کنید ببینید مشکل مورد نظر در آن هم هست یا خیر

درضمن با مرورگرهای دیگر هم چک کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

در مدیریت سایت از منو "سیستم" چک و اصلاح پایگاه دادها و پاکسازی کش و پاکسازی اطلاعات از رده خارج شده کش را انجام دهید

اگر حل نشد یک فولدر در روت هاست ایجاد کنید و بسته مورد نظر که فرمودید رو نصب کنید و بدون اینکه تغییری در آن بدهید چک کنید ببینید مشکل مورد نظر در آن هم هست یا خیر

موفق باشید

سلام

ممنون از

با سلام

موفق باشید

سلام

ممنون از جوابتان. در مرورگر ای ایی و کروم مشکل ندارد ولی در فایر فاکس این مشکل وجود دارد و نوشته ها با تاخیر ظاهر می شود امکان حل مشکل وجود دارد؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...