رفتن به مطلب
nole

مشکل نصب افزونه در جوملا خطای کپی ناموفق JInstaller: :نصب: ناموفق در کپی فایل

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

من  از سایت جوملایی یه نسخه روی ویندوزم بک آپ گرفتم همه جی درس کار میکنه ولی وقتی رو سرور هستش نمیتونم هیج ماژول یا پلاگینی رو نصب کنم وبا خطای خطای کپی ناموفق JInstaller: :نصب: ناموفق در کپی فایل...... رو برو میشم.

در قسمت اخطار ها هم چنین اخطاری میبینم نمیدونم ربطی داره یا نه

پوشه موقت تنظیم نشده است
پوشه موقت جوملا محلی است که در هنگام نصب الحاقات هر فایل در آنجا آپلود میشود در صورتی که این پوشه در فایل configuration.php وجود نداشته باشد جوملا از نصب الحاق عاجز خواهد بود '%s' همچنین این پوشه باید دارای دسترسی قابل نگارش نیز باشد و مسیر آن مشخص شده باشد

post-44413-0-80452900-1439634082_thumb.p

post-44413-0-39516500-1439634092_thumb.p

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام.

من  از سایت جوملایی یه نسخه روی ویندوزم بک آپ گرفتم همه جی درس کار میکنه ولی وقتی رو سرور هستش نمیتونم هیج ماژول یا پلاگینی رو نصب کنم وبا خطای خطای کپی ناموفق JInstaller: :نصب: ناموفق در کپی فایل...... رو برو میشم.

در قسمت اخطار ها هم چنین اخطاری میبینم نمیدونم ربطی داره یا نه

پوشه موقت تنظیم نشده است
پوشه موقت جوملا محلی است که در هنگام نصب الحاقات هر فایل در آنجا آپلود میشود در صورتی که این پوشه در فایل configuration.php وجود نداشته باشد جوملا از نصب الحاق عاجز خواهد بود '%s' همچنین این پوشه باید دارای دسترسی قابل نگارش نیز باشد و مسیر آن مشخص شده باشد

بله پوشه temp باید تنظیم شده باشه چون وقتی که شما یک افزونه رو انتخاب میکنید جوملا اون رو توی پوشه ی temp از حالت زیپ خارج و نصب میکنه اگر این پوشه قابل نگارش نباشه قطعا هیچ چیزی نصب نمیشه.

لینک به ارسال

بله پوشه temp باید تنظیم شده باشه چون وقتی که شما یک افزونه رو انتخاب میکنید جوملا اون رو توی پوشه ی temp از حالت زیپ خارج و نصب میکنه اگر این پوشه قابل نگارش نباشه قطعا هیچ چیزی نصب نمیشه.

سلام چطور اینو تنظیم کنم؟.اگه دقت کرده باشین تو عکس دوم که پیوست گذاشتم ظاهرا پوشته تمپ رو پیدا کرده و زده قابل ویرایش.ولی باز تو قسمت اخطارها این ارور رو میده.وبا توجه به خطای jinstaller ظاهرا تونسته تو فولدر تمپ فایل رو اکسترکت کنه ولی نمیتونه کپی کنه.

هیچی به ذهنم نمیرسه ممکنه به ftp ربط داشته باشه؟البته تو همون صفحه که آدرس پوشه موقت رو میگره ftp رو غیر فعال کردم و حتی اگه هم بخوام فعال کنم ارور میده.

لینک به ارسال

سلام چطور اینو تنظیم کنم؟.اگه دقت کرده باشین تو عکس دوم که پیوست گذاشتم ظاهرا پوشته تمپ رو پیدا کرده و زده قابل ویرایش.ولی باز تو قسمت اخطارها این ارور رو میده.وبا توجه به خطای jinstaller ظاهرا تونسته تو فولدر تمپ فایل رو اکسترکت کنه ولی نمیتونه کپی کنه.

هیچی به ذهنم نمیرسه ممکنه به ftp ربط داشته باشه؟البته تو همون صفحه که آدرس پوشه موقت رو میگره ftp رو غیر فعال کردم و حتی اگه هم بخوام فعال کنم ارور میده.

بله از ftp من خودم به این مشکل بر خوردم اصلا ftp رو فعال نکنید چون رمز ftp توی فایل کانفیگ ذخیره میشه پس امنیت رو میاره پایین.

در ضمن از چه هاستی استفاده میکنید؟

لینک به ارسال

با سلام

مسیرهای tmp و logs رو بسته به نوع کنترل پنل هاست(ظاهرا سی پنل هست) بصورت کامل در فایل configuration.php وارد کنید

ftp را هم همونطور که آقای دیندار اشاره کردند فعال نکنید

اگر باز هم حل نشد به ادمین سرورتون گزارش کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

مسیرهای tmp و logs رو بسته به نوع کنترل پنل هاست(ظاهرا سی پنل هست) بصورت کامل در فایل configuration.php وارد کنید

ftp را هم همونطور که آقای دیندار اشاره کردند فعال نکنید

اگر باز هم حل نشد به ادمین سرورتون گزارش کنید

موفق باشید

سلام.آدرس دهی مسیر کامل به چه صورت هستش؟یک نمونه رو برام بنویسین.بله سی پنل هست.و سیستم عاملم لینوکس

لینک به ارسال

با سلام
/home/userhost/public_html/logs
/home/userhost/public_html/tmp

به جای userhost نام کاربری هاست اتان را وارد کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

به این صورتم قبلا تنظیم کرده بودم.مشکلم حل نشد.مجبور شدم ماژولم دستی با دیتابیس و فایل منیجر نصب کنم تا کارم انجام شه.که البته کار ریسکی هستش.

الان دیگه تنها چیزی که به ذهنم میرسه که دست نزده باشم تنظیمات php.ini هستش.

ویرایش شده توسط nole

لینک به ارسال

به این صورتم قبلا تنظیم کرده بودم.مشکلم حل نشد.مجبور شدم ماژولم دستی با دیتابیس و فایل منیجر نصب کنم تا کارم انجام شه.که البته کار ریسکی هستش.

1 - برای رفع این مشکل ابتدا اسکریپ زیر را از لینک زیر دانلود نمایید

http://www.jmdownload.ir/do.php?filename=ca132556e6771.zip

2- پس از دانلود باید فایل را به هاست خود در روت جوملا انتقال دهید و در همانجا از حالت زیپ خارج نمایید

3 - حالا فایل را اجرا نمایید ( برای اجرای فایل باید آدرس سایت خود را تایپ و سپس نام فایلی که دانلود کرده اید را به انتهای آدرس سایت خود اضافه نمایید)

بعنوان نمونه : در صورتی که نام فایل را تغییر نداده اید باید در مرورگر خود آدرس زیر را بدهید

www.نام سایت شما.com/path.php

پس از اجرای اسکریپت در پایین برنامه 2 مسیر نمایش داده شده است یکی

مسیر tmp

که این مسیر را باید در تنظیمات کلی جوملا در قسمت سرور |Server کپی نمایید

مسیر logs

که این مسیر را باید در تنظیمات کلی جوملا در قسمت سیستم |Sytem کپی نمایید

لینک به ارسال

با سلام

به ادمین سرورتون گزارش کنید

بسته به تنظیمات سرور ممکنه php.ini براتون مشکل ساز بشه

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...