رفتن به مطلب
MRDindar

مشکل با آدرس سایت!

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه دوستان

من یک وب سایت با جوملا 2.5 ساختم و هیچ مشکلی هم نداره اما وقتی آدرس سایت رو توی مرورگر وارد میکنم یک عبارت به آخر آدرس اضافه میشه میخواستم ببینم مشکل از کجاست؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

آدرس سایت: http://cheshmandazsystem.ir/

عبارتی که به آدرس افزوده میشود: ?ckattempt=1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فایل .htaccess رو تغییر نام بدید ببینید مشکل حل میشه؟

استاد قبلا تغییر نام دادم بعد اون فرمه مشکل داره چون روی هاست شما کلا کار نمیکنه حتی پیامم نمیده انگار اصلا دکمه ارسالش دکمه نیست! :blink:

لینک به ارسال

یعنی دامنه دیگری دارید؟

آیا با دامنه دیگر چنینی مشکلی داره؟

استاد الان امتحان کردم اون اینطوری نبود اما اونم اینطوری شده!

لینک به ارسال

راستی استاد اگر آدرسش رو ریدایرکت کنم یعنی اون آدرس رو به آدرس cheshmandazsystem.ir از طریق هاست یا خود جوملا ریدایرکت کنم درست میشه

بعد تو گوگل چطوری میشه؟

لینک به ارسال

چطوری میخوای ریدایرکت کنی؟

اگه به فرضم بتونی اینکارو کنی خودکار ریدایرکت میشه به ?ckattempt=1 دوباره ریدایرکت میشه صفحه اصلی دوباره ریدایرکت میشه به ?ckattempt=1 در آخر مرورگر سایت رو بالا نمیاره تو ارور میزنه ریدایرکت متوالی

لینک به ارسال

چطوری میخوای ریدایرکت کنی؟

اگه به فرضم بتونی اینکارو کنی خودکار ریدایرکت میشه به ?ckattempt=1 دوباره ریدایرکت میشه صفحه اصلی دوباره ریدایرکت میشه به ?ckattempt=1 در آخر مرورگر سایت رو بالا نمیاره تو ارور میزنه ریدایرکت متوالی

نه دیگه استاد

لینک به ارسال

شما یک بار که آدرس رو الان میزنید یه کلمه به آخرش اضافه میشه که الان این مشکل منه اما بعد از لود سایت اگر اون کلمه رو پاک کنید و اینتر بزنید با آدرس درست لود میشه و دیگه تو اون مرورگر کلمه اضافی نشون داده نمیشه . هیچ وقت نشون نمیده اما توی یه مرورگر دیگه همین شکلی

به نظر شما از هاست ریدایرکت بدم یا از جوملا بعد تو گوگل کدوم ایندکس میشه آدرس ریدایرکت شده یا نه اونی که کلمه اضافی داره؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...