رفتن به مطلب
rose

مشکل ارور 404 بعد از قرار دادن رمز عبور بر روی پوشه Administrator جوملا 3

پست های پیشنهاد شده

سلام

وقتی که روی پوشه ی administrator در سی پنل قفل می ذارم، دیگه نمی شه وارد مدیریت جوملا شد و ارور404 می ده  . با حذف فایل .htaccess مشکل حل می شه.می شه یه راه حل ارائه بدبد تا مجبور نباشم این فایل رو حذف کنم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

وقتی که روی پوشه ی administrator در سی پنل قفل می ذارم، دیگه نمی شه وارد مدیریت جوملا شد و ارور404 می ده  . با حذف فایل .htaccess مشکل حل می شه.می شه یه راه حل ارائه بدبد تا مجبور نباشم این فایل رو حذف کنم.

دوست عزیز به هیچ وجه شما با این فایل کاری نداشته باشید.

من پیشنهاد میکنم شما پوشه ادمین رو تغییر بدید آموزش این کار توی وب سایت جومینا هست.

http://www.joomina.ir/joomla-farsi-extensions/joomla-learning/public-joomla-learning/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%88%DB%8C%D8%AF%D8%A6%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%AA%D8%BA%D9%8A%D9%8A%D8%B1-%D9%BE%D9%88%D8%B4%D9%87-%D8%A7%D8%AF%D9%85%D9%8A%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-2-5.html

لینک به ارسال

خیلی ممنون از راهنماییتون. برای جوملا3.4.3 می شه استفاده کرد؟

لینک به ارسال

من کامپوننت RSFireWall رو روی جوملا نصب کردم. اگه از این افزونه برای کدگذاری ادمین استفاده کنم، دیگه نیازی نیست که از راه حل شما استفاده کنم؟

با تشکر

لینک به ارسال

من کامپوننت RSFireWall رو روی جوملا نصب کردم. اگه از این افزونه برای کدگذاری ادمین استفاده کنم، دیگه نیازی نیست که از راه حل شما استفاده کنم؟

با تشکر

این روش بر روی تمامی نسخه ها جواب میده!

استفاده از RSFirewall هم خوبه اما تغییر پوشه ادمین کلا یه چیزه دیگست و من پیشنهاد میکنم!

لینک به ارسال

تووی آموزش تصویری نیومده ولی بزام سؤال پیش اومد: آیا لازمه که تمامی محتویات فولدر administrator به داخل فولدر جدید کپی شود؟

ممنون

لینک به ارسال

تووی آموزش تصویری نیومده ولی بزام سؤال پیش اومد: آیا لازمه که تمامی محتویات فولدر administrator به داخل فولدر جدید کپی شود؟

ممنون

نه به هیچ عنوان.  :excl:

محتویات سر جای خودشون پا برجان و این کار توسط کوکی انجام میشه.

شما فقط فولدر(فایل پیوست شده به آموزش) رو منتقل کنید به هاست و نام دلخواه رو روی فولدر بذارید.

لینک به ارسال

سلام

آیا انجام این عملیات روی انتقال فایل configuration.phpو فولدرهای tmp,logs تاثیر می ذاره؟ چون موقعی که انتقال انجام می شه ارور می ده و این تنها سایتی هست که این ارور رو می ده من فکر کردم شاید به خاطر این تغییر پوشه ادمین باشه!

لطفا راهنمایی بفرمایید.

لینک به ارسال

ببینید من خودم بارها این کار رو انجام دادم

کاری که شما باید انجام بدین کاملا واضحه و باید فقط و فقط عین ویدئو فایل ها رو در جوملاتون قرار بدین.

اما من یک راه بهتر بهتون میگم

شما میتونید کامپوننت آراس فایروال رو نصب کنید و از توی تنظیماتش برای پوشه ادمین رمز بزارین که خوب چیز جالبیه و اگر کسی بخواد با رمز اشتباه لاگین کنه ip ش ثبت میشه. البته این کامپوننت پولیه اما خودتون بهتر میدونید که تو ایران 10% مردم پولیش رو میخرن.

دمو: کلیک کنید

لینک به ارسال

ببینید من خودم بارها این کار رو انجام دادم

کاری که شما باید انجام بدین کاملا واضحه و باید فقط و فقط عین ویدئو فایل ها رو در جوملاتون قرار بدین.

اما من یک راه بهتر بهتون میگم

شما میتونید کامپوننت آراس فایروال رو نصب کنید و از توی تنظیماتش برای پوشه ادمین رمز بزارین که خوب چیز جالبیه و اگر کسی بخواد با رمز اشتباه لاگین کنه ip ش ثبت میشه. البته این کامپوننت پولیه اما خودتون بهتر میدونید که تو ایران 10% مردم پولیش رو میخرن.

دمو: کلیک کنید

سلام

ببخشید مثل اینکه خوب مشکل رو توضیح ندادم. خب مشکل اینه که:

من افزونه آراس فایروال رو نصب کردم و روی مدیریت رمز هم گذاشتم. الان مشکل اینه که این سایتی که من نمی تونستم در سی پنل روی administrator قفل بذارم و با کمک شما پوشه ادمین رو تغییر دادم تنها سایتی هست که من موقع انتقال فایل configuration.php و فولدرهای tmp,logs به مشکل برخوردم و ارور می ده و من الان فکر می کنم که شاید ربط به این مسأله داره که من پوشه ی ادمین رو تغییر دادم... اگه اینجوریه کمک کنید مشکلم حل بشه..

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

ببخشید مثل اینکه خوب مشکل رو توضیح ندادم. خب مشکل اینه که:

من افزونه آراس فایروال رو نصب کردم و روی مدیریت رمز هم گذاشتم. الان مشکل اینه که این سایتی که من نمی تونستم در سی پنل روی administrator قفل بذارم و با کمک شما پوشه ادمین رو تغییر دادم تنها سایتی هست که من موقع انتقال فایل configuration.php و فولدرهای tmp,logs به مشکل برخوردم و ارور می ده و من الان فکر می کنم که شاید ربط به این مسأله داره که من پوشه ی ادمین رو تغییر دادم... اگه اینجوریه کمک کنید مشکلم حل بشه..

با تشکر

انتقال فایل configuration.php و فولدرهای tmp,logs

ببخشید منظورتون از جمله بالا چیه؟ این دوتا پوشه و یک فایل رو کجا میخواید ببرید؟

این ها باید تو روت جوملا باشن.

لینک به ارسال

ارتباطی به تغییر پوشه ادمین نمیتونه داشته باشه

سوال: سایت های دیگه ای که میگید روی همین هاستن یا نه؟

در ضمن روی اون ها هم پوشه ادمین رو تغییر بدین ببینین این مشکل به وجود میاد یا خیر؟

لینک به ارسال

ارتباطی به تغییر پوشه ادمین نمیتونه داشته باشه

سوال: سایت های دیگه ای که میگید روی همین هاستن یا نه؟

در ضمن روی اون ها هم پوشه ادمین رو تغییر بدین ببینین این مشکل به وجود میاد یا خیر؟

همه رو از یه هاستینگ گرفتم. بقیه نه مشکل قفل روی پوشه ادمین دارن و نه مشکلی با جابه جایی فایل و پوشه ها!!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...