رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان، خسته نباشید

من دو تا مشکل توی rss برام پیش اومده که البته به دلیل کم تجربه بودن خودمه ولی خوشحال میشم راهنماییم کنید.

1. من می‌خوام وقتی کسی روی لینک rss سایتم کلیک کنه، یه تعدادی از آخرین مطالب سایت (مثلاً 10 تا) براش به نمایش در بیاد (حالت معمولی یک rss) ولی توی rss جوملا1.6 سایت من فقط مطالب صفحه‌ی اصلی دیده میشه. راه حل چیه؟

2. توی خیلی از سایت‌ها مثل تبیان وقتی که روی آیکن rss توی نوار آدرس کلیک می‌کنیم، چند تا لینک وجود داره که مربوط به بخش‌های مختلف اون سایته، آیا تو جوملا هم میشه چنین چیزی داشت؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آقا ممنون که جواب دادی

اگه منظورتون اینه، من که هر کاری کردم نتونستم دانلودش کنم، ضمناً بعید میدونم که کاراییش به سؤال بنده مربوط بشه و باز هم بعید میدونم که این کامپوننت با جوملا 1.6 سازگا باشه.

بنده سؤالاتم رو تکرار می‌کنم و منتظر جواب شما دوستان می‌مونم:

مشکل بنده این بود که در rss سایتم فقط مطالب ویژه شده نشون داده میشه ولی بنده مایلم که تعداد یشتری دیده بشه

و سؤالم این بود که بعضی از سایتها، مثل سایتهای خبری یا همون تبیان که بالا عرض کردم، وقتی که توی نوار آدرس، روی آیکن rss این سایتها کلیک کنید،هم rss بخشهای مختلفشون به صورت مجزا و هم rss کل سایتشون دیده میشه (مثلا بخش ورزشی، سینما و..) حالا این کار توی جوملا 1.6 امکانپذیره یا خیر

بازم از توجهتون ممنونم

لینک به ارسال

من فکر میکنم شما باید برای هر بخش سایتتون یه آر اس اس تعریف کنید

بعد یک صفحه ایجاد کنید و توش اون لینکها رو به صورت دستی وارد کنید مثل اینجا

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...