رفتن به مطلب
ttscfu@gmail.com

حذف inspect element در راست کلیک

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

بنده یک وبلاگ د ررزبلاگ درست کردم (istclub.ir) و حالا که از پی لاین درگاه پرداخت گرفتم و میخوام ازش استفاده کنم باید لینک دانلود فایلی که برای فروش گذاشتم رو در مسیر بازگشت بعد از پرداخت قرار بدم ... تا اینجا که مشکلی نیست اما مشکل زمانی به وجود میاد که اگه یه نفر از طریق گزینه  inspect element  در راست کلیک میتونه خیلی راحت و بدون پرداخت لینک دانلود رو پیدا کنه ... حالا از شما میخوام که راهنمایی کنید که چطوری میتونم جلو این کار رو بگیرم البته اینم بگم که نمیخوام کامل راست کلیک رو قفل کنم.

فقط اگه راهی هست قدم به قدم راهنمایی کنید.

درضمن هنوز فایلی برای فروش نذاشتم ب دلیل همین مشکل،

البته یک راهش اینه که مسیر بازگشت بعد از پرداخت رو به صفحه ای دیگه هدایت کنم و بعد اونجا از طرف بخوام به یه شماره پیامک بده تا رمز رو دریافت کنی اما این راه هم از همون راست کلیک، فرد میتونه سایت رو دور بزنه و بدون پرداخت رمز رو بگیره....

و اینکه اگه سایتی که لینک دانلود مستقیم بده سراغ دارید لینکش رو بدین.

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

یک سوال حاشیه ای :

از رزبلاگ استفاده می کنید , چه ارتباطی با جوملا 3 دارد ؟

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

هیچ ارتباطی نداره اما یکی از دوستانم گفت که تو این انجمن مطرح کنم صددرصد جواب میدن ... 

لینک به ارسال

درود بر شما

ببینید شما لینک دانلود رو در فرم قبل از اینکه کاربر بره تو بانک قرار می دهید ؟

دلیلش چیه ؟

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید

آیا این امکان توسط وبسایت رزبلاگ به شما داده شده است؟؟؟

احتمال زیاد چنین است و اگر چنین است احتمالا وبسایت رزبلاگ برای وبلاگ های خود بدین صورت کد نویسی کرده که قبل از پرداخت کد Css ی برای مخفی سازی لینک دانلود لود می شود و پس از پرداخت این کد اجرا نمیشود و لینک نمایش می یابد...

اگر تمامی حدس های من درست باشد مشکلی جدی در کدنویسی درگاه پرداخت این وبسایت وجود دارد و باید با پشتیبانی رزبلاگ تماس بگیرید.

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید

آیا این امکان توسط وبسایت رزبلاگ به شما داده شده است؟؟؟

احتمال زیاد چنین است و اگر چنین است احتمالا وبسایت رزبلاگ برای وبلاگ های خود بدین صورت کد نویسی کرده که قبل از پرداخت کد Css ی برای مخفی سازی لینک دانلود لود می شود و پس از پرداخت این کد اجرا نمیشود و لینک نمایش می یابد...

اگر تمامی حدس های من درست باشد مشکلی جدی در کدنویسی درگاه پرداخت این وبسایت وجود دارد و باید با پشتیبانی رزبلاگ تماس بگیرید.

سلام

درگاه پرداخت رو از پی لاین گرفتم... فرم پرداخت رو هم که میزارم مشکل تو پرداخت وجود ندارد ... فقط چون وبلاگ هستش باید برای هر فایل یه فرم پرداخت تو پست مربوطه بزارم ... و برای اینکه مشتری بتونه بعد از خرید فایل رو دانلود کنه تنها راهش اینه که تو یه صفحه دیگه لینک دانلود رو قرار بدم و از او بخوام که مثلا به این شماره0937000000 پیام بده تا رمز رو دریافت کنی .. حالا واسه اینکه دردسرش کمتر باشه و منم راحت باشم میخوام به جای اینکه به همچین صفحه مشتری هدایت بشه لینک دانود مستقیم بزارم... 

حالا مشکل اینجاست که این لینک رو باید تو مسیر بازگشت که تو کدفرم هست بزارم و حالا اگه فرد کمی کدنویسی بلد باشه میتونه از گزینه inspect element در کلیک راست لینک دانلود رو بدست بیاره و بدون پرداخت فایل رو دانلود کنه...

راحت ترین راهش قفل کردن راست کلیک هستش ... اما من نمیخوام راست کلیک قفل باشه شاید کسی بخواد مطالبمون رو کپی کنه...

لینک به ارسال

درود بر شما

ببینید شما لینک دانلود رو در فرم قبل از اینکه کاربر بره تو بانک قرار می دهید ؟

دلیلش چیه ؟

سلام

ببینید آقای میری تا زمانی که فرد چیزی از این که راهی برای پیداکردن لینک دانلود هست ندونه مشکلی وجود نداره و بعداز پرداخت لینک بازمیشه ... اما اگه بلد باشه به مشکل میخوریم

و دلیلش هم اینه که چون وبلاگ هستش تنها راهش اینه که لینک دانلود رو تو مسیر بازگشت قرار بدیم

برای نمونه میتونید به وبلاگ زیر برید البته ما رزبلاگ هستیم...

http://tarbiatmoallem91.blogfa.com/

لینک به ارسال

آخه مشکل فقط با بستن راست کلیک حل نمیشه با زدن دکمه F12 در فایر فاکس هم این پنجره باز میشه

تنها راهش اینه که سایت داشته باشید

اگه نمیخواید هزینه کنید می تونید از هاست های رایگان هم استفاده کنید.

لینک به ارسال

آخه مشکل فقط با بستن راست کلیک حل نمیشه با زدن دکمه F12 در فایر فاکس هم این پنجره باز میشه

تنها راهش اینه که سایت داشته باشید

اگه نمیخواید هزینه کنید می تونید از هاست های رایگان هم استفاده کنید.

سلام

هاست رایگان که نه... اما اگه بخوایم یه سایت که به درد ما بخوره تقریبا چقدر هزینه داره ...

البته اگه سایت فعلی رو دیده باشین...

istclub.ir    یه سایت که سرعت لود خوبی هم داشته باشه و ....

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...