رفتن به مطلب
leksoz

تغیر عناوین فرم ثبت نام پیش فرض جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید

خوب بعنوان پیش فرض خود جوملا یه سری فیلد ثبت نام داره مثل:

نام

نام کاربری

ایمیل

خوب حالا من مثلا نام رو میخام بکنم کد پرسنلی 

که طرف کد پرسنلی رو بنویسه و و من تو مدیریت کد پرسنلی رو ببینم به جای نام

حالا دقیقا بگید به چه مسیر برم از داخل رووت هاست جوملا تا اون لیست فیلد های ثبت نام جوملا رو ببینم؟

خواهشا پیشنهاد افزونه ندید که دو ماه هست هر چی نصب میکنم تداخل پیدا میکنه با یه جای دیگه

من فقط یه اسم میخام ترجمه رو تغییر بدم همین

اضافه تر فیلد نیاز ندارم همین تعداد رو میخام شخصی تر کنم و به عنوان های خودم تغییر بدم همین

مورد بعد اینکه راهی هست واسه ثبت نام جوملا کد کپچا هم قرار داد؟ ممنون میشم یه توضیحی در اون باره هم بدید تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام و خسته نباشید

خوب بعنوان پیش فرض خود جوملا یه سری فیلد ثبت نام داره مثل:

نام

نام کاربری

ایمیل

خوب حالا من مثلا نام رو میخام بکنم کد پرسنلی 

که طرف کد پرسنلی رو بنویسه و و من تو مدیریت کد پرسنلی رو ببینم به جای نام

حالا دقیقا بگید به چه مسیر برم از داخل رووت هاست جوملا تا اون لیست فیلد های ثبت نام جوملا رو ببینم؟

خواهشا پیشنهاد افزونه ندید که دو ماه هست هر چی نصب میکنم تداخل پیدا میکنه با یه جای دیگه

من فقط یه اسم میخام ترجمه رو تغییر بدم همین

اضافه تر فیلد نیاز ندارم همین تعداد رو میخام شخصی تر کنم و به عنوان های خودم تغییر بدم همین

مورد بعد اینکه راهی هست واسه ثبت نام جوملا کد کپچا هم قرار داد؟ ممنون میشم یه توضیحی در اون باره هم بدید تشکر

تا اونجایی که فهمیدم شما باید این فایل رو توی این مسیر و قسمت مدیریت ویرایش کنید.

fa-IR.com_users.ini

ویرایش شده توسط rezadindar

لینک به ارسال

تا اونجایی که فهمیدم شما باید این فایل رو توی این مسیر و قسمت مدیریت ویرایش کنید.

fa-IR.com_users.ini

مدیریت جوملا ؟

یا داخل هاست برم؟

مسیر دقیق تر بدید

لینک به ارسال

مدیریت جوملا ؟

یا داخل هاست برم؟

مسیر دقیق تر بدید

منظورم فایل "fa-IR.com_users.ini" داخل پوشه "language" در روت سایت و مجددا در پوشه "language" در پوشه Administrator است و شما باید این فایل را در این دومسیر که به شکل زیر است ویرایش کنید:

language\fa-IR

administrator\language\fa-IR                                                                                                                  

لینک به ارسال

منظورم فایل "fa-IR.com_users.ini" داخل پوشه "language" در روت سایت و مجددا در پوشه "language" در پوشه Administrator است و شما باید این فایل را در این دومسیر که به شکل زیر است ویرایش کنید:

language\fa-IR

یعنی یکیشو تغییراتو بدم و کپی کنم سیو کنم

برم جای دوم پیست کنم عینا همونا رو و ذخیره کنم ؟

لینک به ارسال

language\fa-IR

در ضمن از داخل فایل منیجر هاست.

لینک به ارسال

یعنی یکیشو تغییراتو بدم و کپی کنم سیو کنم

برم جای دوم پیست کنم عینا همونا رو و ذخیره کنم ؟

نه دوست عزیز محتویات متفاوت هستش و شما باید در دو فایل که یکی مربوط به بخش کاربری و یکی مربوط به بخش مدیریت هستش دنبال عبارت های مورد نظر بگردید و اونها را تغییر بدید

البته سعی کنید این کار رو با ویرایشگر Dreamweaver انجام دهید تا فایل های شما از استاندارد UTF-8 خارج نشوند.

لینک به ارسال

نه دوست عزیز محتویات متفاوت هستش و شما باید در دو فایل که یکی مربوط به بخش کاربری و یکی مربوط به بخش مدیریت هستش دنبال عبارت های مورد نظر بگردید و اونها را تغییر بدید

البته سعی کنید این کار رو با ویرایشگر Dreamweaver انجام دهید تا فایل های شما از استاندارد UTF-8 خارج نشوند.

خوب داخل مدیریت سی پنل ادیت داره دیگه

====

کد کپچا هم میشه بزاریم واسه ثبت نام ؟

لینک به ارسال

خوب داخل مدیریت سی پنل ادیت داره دیگه

====

کد کپچا هم میشه بزاریم واسه ثبت نام ؟

اونطوری مطمئن تر هستش

================

برای کپچا خود جوملا پلاگینش رو داره اما یه چن تا پلاگین دیگم هست که اگر بخواید بهتون معرفی شون میکنم اما کپچا خود جوملا برای گوگل هستش و مطمئن تره!

لینک به ارسال

اونطوری مطمئن تر هستش

================

برای کپچا خود جوملا پلاگینش رو داره اما یه چن تا پلاگین دیگم هست که اگر بخواید بهتون معرفی شون میکنم اما کپچا خود جوملا برای گوگل هستش و مطمئن تره!

اقا این دو مسیر که دادید زیر رو رو کردم اصلا نیستش 

ببینید این لینک رو باز کنید:

http://pi-saba.ir/index.php/%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85.html

خوب حالا فیلد هایی که قرار داره در بخش پرفایل کاربر رو

میخام اسماش عوض بشه

یعنی زده ادرس 2

میخام بشه شماره پرسنلی

اینارو دقیقا کجای هاستم تو کدوم پوشه برم تغییر بدم

و همچنین داخل مدیریت هم تغییر کنه کنه ثبت نام شدگان

خیلی تشکر

لینک به ارسال

خوب سر انجام به نتیجه رسیدم کامپوننت 

cb  جومینا

رو استفاده کنم که خیلی ساده و راحت فیلد های مورد نیاز خودمو ساختم و هیچ مشکلی هم پیش نیومد با افزونه های دیگه

تاپیک رو ببندید تشکر از دوستانی که راهنمایی کردن در این امر منو خیلی ممنون

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...