رفتن به مطلب
hasan-h

اعمال تغییرات در قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام. من به تازگی طراحی سایت را شروع کردم و اصلا حرفه ای نیستم. دارم روی اولین قالب سایتم کار میکنم. این قالبو خریدم و روی زمپ نصب کردم. اما الان سه تا مشکل دارم:
1- میخوام فونت سایتم را تغییر بدم. توی اینترنت که سرچ کردم همه میگن باید روی فایل template.css کار کنم اما من هرچی توی قالبم سرچ کردم فایلی با این اسم وجود نداره!!!shocked.gif
2- می خوام یک عکس توی هدر سایتم قرار بدم اما هر کاری میکنم پهنای عکس کمتر از پهنای سایت میشه. (مثلا در عکس زیر اگر مستطیل رنگی هدر من باشه، اون حاشیه سیاه رنگ همیشه دور تا دور هدر وجود داره) . padding و margin هدر را هم صفر کردم اما درست نشد!!!shocked.gif
3- توی قسمت جستجو عبارت (search...) وجود داره. میخوام این کلمه را به (جستجو...) تغییر بدم. توی فایل های جاوا اسکریپت تغییرات لازم را دادم اما تغییری نکرد!!!cry.gif البته به جز (search...) کلمات (not found) و (more result) هم وجود داره که باید تغییر کنه. سرچ قالب من آجاکسی هست.
لطفا راهنماییم کنید

xa0s_fvbz_header.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

در مورد سوال اول باید دنبال فایلی با پسوند css که احتمالا دون پوشه css قالب نیز قرار دارد بگردید.

در مورد سوال دوم احتمال داره جای دیگه ای padding و margin با خصوصیت مهم (!important) گرفته باشه

در مورد سوال سوم نیز آیا از افزونه جستجوی خود جوملا استفاده  می کنید یا از افزونه متفرقه؟

لطفا برای راهنمایی بهتر و دقیقتر آدرس سایت خود را هم ارسال کنید.

ویرایش شده توسط رضا قاسمی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...