رفتن به مطلب
scooter110

مشكل بالا نيامدن صفحات سايت بعد از پاک کردن کامپوننت نظر خواهي

پست های پیشنهاد شده

کسي مي دونه چرا بعد از پاک کردن کامپوننت نظر خواهي صفحات ديگه سايت چرا باز نميشه

فقط صفحه اصلي باز ميشه و تو صفحه هاي ديگه که ميري ميزنه صفحه پيدا نشد.

اين صفحه اول سايته www.tafsiraftab.com

اين هم يكي از صفحات فرعي http://tafsiraftab.com/tafsiraftab/gallery/pictures-of-units/education-unit/9-1389-11-14-08-28-16.html

کامپوننتي هم که نصب کردم کامپوننت نظر خواهي جومينا بود که تازه تو سايت گذاشتن مشکل داشت پاکش کردم .

بعد از پاک شدن يه ارور داد که بايد پوشه کامپوننت رو دستي از توي ديتابيس پاک کني اون رو هم پاک کردم ولي درست نشد

من دوباره نصب کردم برنامه رو مشکل حل شد

ولي کسي مي تونه بگه چه جور پاکش کنم که ديگه اين مشکل برام پيش نياد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کسي مي دونه چرا بعد از پاک کردن کامپوننت نظر خواهي صفحات ديگه سايت چرا باز نميشه

فقط صفحه اصلي باز ميشه و تو صفحه هاي ديگه که ميري ميزنه صفحه پيدا نشد.

اين صفحه اول سايته www.tafsiraftab.com

اين هم يكي از صفحات فرعي http://tafsiraftab.com/tafsiraftab/gallery/pictures-of-units/education-unit/9-1389-11-14-08-28-16.html

کامپوننتي هم که نصب کردم کامپوننت نظر خواهي جومينا بود که تازه تو سايت گذاشتن مشکل داشت پاکش کردم .

بعد از پاک شدن يه ارور داد که بايد پوشه کامپوننت رو دستي از توي ديتابيس پاک کني اون رو هم پاک کردم ولي درست نشد

من دوباره نصب کردم برنامه رو مشکل حل شد

ولي کسي مي تونه بگه چه جور پاکش کنم که ديگه اين مشکل برام پيش نياد

دوست عزیز

آیا ارور خاصی در صفحات داخلی نمایش داده می شد؟

ممکن است این کامپوننت پلاگینی هم داشته باشد که پس از حذف بصورت خودکار پاک نمی شود، چک کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...