رفتن به مطلب
prin.ir

افزونه ای جهت ثبت نام با پرداخت آنلاین

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من به دنبال افزونه ای هستم که بتونم با اون ثبت نام پیشرفته (مثل CB) همراه با پرداخت آنلاین راه اندازی کنم .

دوستان میتونند افزونه ای جهت اینکار معرفی کنند؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منظورتون رو واضح تر بگید مثلا من که اصلا با cb کار نکردم متوجه نمی شم چه جوری می خواین

خوب ثبت نام پیشرفته می خواین ولی این پرداخت آنلاین منظورتون چی هست یعنی وقتی پرداخت کرد کاربر بتونه ثبت نام کنه

یا چیز دیگر .... که در اولین مورد باید یک پلاگین نوشته بشه برای این کار من تا حلا ندیدم جز در اسکریپت ها و می شه بری این کار نیز

اول ثبت ناک بکنه کاربر و در فرمی که درست می کنید طرف با پرداخت پول مرد نظر از ماژول پرداخت جومینا شماره پیگیری و ... و اسم اکانت خودش رو در فرم بزاره و شما اون رو فعال کنید بعد از دریافت اطلاعات و درستی مبلغ

با تشکر

موفق باشید

شهریار جون :thankyou::thankyou:

لینک به ارسال

منظورتون رو واضح تر بگید مثلا من که اصلا با cb کار نکردم متوجه نمی شم چه جوری می خواین

خوب ثبت نام پیشرفته می خواین ولی این پرداخت آنلاین منظورتون چی هست یعنی وقتی پرداخت کرد کاربر بتونه ثبت نام کنه

یا چیز دیگر .... که در اولین مورد باید یک پلاگین نوشته بشه برای این کار من تا حلا ندیدم جز در اسکریپت ها و می شه بری این کار نیز

اول ثبت ناک بکنه کاربر و در فرمی که درست می کنید طرف با پرداخت پول مرد نظر از ماژول پرداخت جومینا شماره پیگیری و ... و اسم اکانت خودش رو در فرم بزاره و شما اون رو فعال کنید بعد از دریافت اطلاعات و درستی مبلغ

با سلام

من میخوام کابر در یک صفحه اطلاعات خودش را ثبت بکنه و سپس با توجه به انتخاب مبلغ به صفحه پرداخت آنلاین منقل بشه و در صورت موفق بودن پرداخت در حساب کاربری این عمل (پرداخت آنلاین) قابل مشاهده باشه.

ممنون

لینک به ارسال

یه افزونه ای دقیقاً برای این کار هست که تجاریه و من برای یک سایت فارسی کردم

و یکی از دوستان عزیزم آقای طالبی پلاگین اتصال به بانک رو براش نوشته

به نام Rsmembeship!

برای این کار فوق العاده هست

لینک به ارسال

تا اونجا که من می دونم برای درگاه پرداخت انلاین باید اول با بانک مورد نظر یک سری توافقاتی رو انجام بدی (شرایطشم سخته نسبتا چک سفته مفته می خواد )

بعد برای ایجاد بسترش تو جوملا از افزونه های این کار مثل پی سی دکتر و... استفاده کنی

لینک به ارسال

سلام

داريم رو يه سيستمي كار مي كنيم كه انقلابي تو جوملاي فارسي و درگاه هاي بانكي به وجود مياره. درمورد درگاه آنلاينم سخت گيري هاش سطحيه. من دو نمونه سايت سراغ دارم كه دارن اكانت ويP ان مي فروشن با درگاه آنلاين بانك پاسارگاد. در صورتي كه خودش تو قوانين نوشته ابتدا بايد سايت رؤيت بشه و نوع محصولات تعيين بشه بعد درگاه در اختيار ميذارن.بهترين گزينه بانكي پاسارگاده چون نه درصدي بر ميداره و نه قوانينش سخته. سرعتش هم بالاست و زود درگاه و كد تست رو تحويل ميدن

موفق باشيد;)

لینک به ارسال

یه افزونه ای دقیقاً برای این کار هست که تجاریه و من برای یک سایت فارسی کردم

و یکی از دوستان عزیزم آقای طالبی پلاگین اتصال به بانک رو براش نوشته

به نام Rsmembeship!

برای این کار فوق العاده هست

با سلام و تشکر

من با این کامپوننت کار کردم یک مشکل کوچولو داره اون هم اینه که کاربر نمیتونه تصویر پروفایل داشته باشه( مثل CB نیست)

راه دیگه ای نیست؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...