رفتن به مطلب
mercol30

Camp26_img_news_scroller نشان دادن تصاویر به صورت اسکرولی

پست های پیشنهاد شده

[highlight=#ffffff]سلام بر دوستان

این ماژول Camp26_img_news_scroller تصاویر را به صورت اسکرولی نشان می دهد و با رفتن نشانه موس روی عکس مورد نظر متن آن عکس به صورت زیبایی نمایش داده می شود . و با کلیک بر روی عکس وارد آدرسی که به آن عکس داده اید می شوید

download.php?imgf=13026830501.jpg

دانلود این ماژول

دموی ماژول

توجه کنید که این ماژول با قالب های فارسی که استاندارد فارسی نشده اند کار نمی کنه ( مخصوصا ) قالب های پیشفرض جوملای فارسی که استاندارد فارسی نشده اند ...

برای استفاده در چنین قالب های نا استاندارد مخصوصا پیش فرض های جوملا باید این فایل را در این مکان : modules\mod_img_news_scroller_camp26\image_scroller جایگزین کنید .

استفاده های زیادی می توانید از این ماژول کنید .... امیدوارم که معرفی و ترجمه این افزونه مورد رضایت شما باشد

[/highlight]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سوال من در اینجا این است که کجا باید این عکس ها را عوض نمود و این عکس های پیشفرض از کجا لود می شوند ... ?

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

بعد از نصب افزونه جهت انتخاب تصویر و درج متن هر تصویر و تنظیمات دیگر به مسیر زیر برید:

مدیریت سایت / افزونه ها / مدیریت ماژولها ---> وارد ویرایش ماژول Camp26 Image and News Scroller شوید

جهت آپلود تصاویر به روت هاستتون برید و بعد در مسیر زیر تصاویر رو آپلود کنید:

media \ image_scroller

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام خدمت همه دوستان

علت اینکه این ماژول یا ماژولهای مشابه سبب از کارافتادن اسلایدرهایی مثل sliderku یا rokslideshow می شود چیست؟تا آنجایی که از پیامهای ارور می توان فهمید با جی کوئری و mootools مشکل دارند . در هر صورت من هر وقت این ماژولها را با هم استفاده می کنم اسلایدر یا به هم می ریزذ یا کار نمی کند.

از اساتید خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید تا بتوانم از این ماژول کاربردی استفاده کنم

با تشکر

لینک به ارسال

من وقتی left را غیر فعال میکنم movie هم ناپدید میشه و وقتی فعالش می کنم movie هم در سایت ظاهر میشه چکار کنم که left باشه ولی movie نباشه؟

ببخشید پست قبلی اشتباه در این تاپیک ارسال شد، چطور میتونم پاکش کنم؟

لینک به ارسال

با سلام خدمت همه دوستان

علت اینکه این ماژول یا ماژولهای مشابه سبب از کارافتادن اسلایدرهایی مثل sliderku یا rokslideshow می شود چیست؟تا آنجایی که از پیامهای ارور می توان فهمید با جی کوئری و mootools مشکل دارند . در هر صورت من هر وقت این ماژولها را با هم استفاده می کنم اسلایدر یا به هم می ریزذ یا کار نمی کند.

از اساتید خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید تا بتوانم از این ماژول کاربردی استفاده کنم

با تشکر

براي رفع اين مشكل از پلاگين زير استفاده كنيد و توضيحات رو ميتونيد در همون صفحه بخونيد!

http://forum.joomina.ir/thread-2452.html

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...