رفتن به مطلب
alikarimi8

انتقاد از قيمت هاي جومينا

پست های پیشنهاد شده

باسلام.

اولا اميدوارم از اين انتقادم دلخور نشيد(فقط يه انتقاد هست)...

بعد از 6 ماه كار با جوملا و استفاده از قالب هاي آماده به اين نتيجه رسيدم كه كم كم بايد طراحي قالب براي جوملا را هم (در حالي كه html و css بلدم)فرا بگيرم.واولين قدم جستجو در وب ومخصوصا اين فروم بود كه به تاپيكي رسيدم كه آموزش طراحي قالب از ابتدا بود.كه با هزار اميد به لينك مربوطه رفتم كه متاسفانه لينك خراب بود.بعد كامنت ها رو كه خوندم جناب تهراني كه ميدونم خيلي زحمت ميكشن براي تازه كار ها و كلا توسعه جومينا نوشته بودن كه لينك حذف واين آموزش(كه البته گويا در سطح ابتدايي بود) فروشي است.

به جومينا ماركت كه مراجه كردم با قيمت بالاي اين آموزش مواجه شدم كه متاسفانه از خريد آن منصرف شدم...

انتقادي كه دارم از فروشي بودن آن نيست چون طبيعي است كه براي اين آموزش زحمت كشيده شده وميدانم كه حتما مجموعه مفيدي خواهد بود بلكه بيشتر از قيمت بالاي آن است كه 40 تومان بود.در حالي كه به تازگي بعضي از سايتهاي دانلود مجموعه نفيس آموزش زبان english today كه 26 دي وي ديست را با قيمت 30 تومان ميفروشند....

تقاضا دارم در صورت امكان در قيمت ها بازبيني شود...

با تشكر مجدد :thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز روی قیمت ها چندین بار در انحمن بحث شده.کار هر کسی ارزشی داره و نمیشه روی کار دیگران قیمت گذاشت

نظر من رو اگه می خواید 40 تومن خیلی هم کم هست برای این مجموعه آموزشی.حالا سیاست های جومینا و تیم مدیریت اون ایجاب کرده که این بسته آموزشی رو به قیمت پایینی بفروشیم.

در مورد dvd هایی هم که می بینید تو وبسایت های دیگه چون خودشون براش زحمتی نکشیدند با قیمت ارزونی میفروشن.وگرنه مطمئن باشید اگه خودشون اون 26 تا dvd رو تهیه می کردن قیمتش بالای 500 هزار تومن بود.

اگه ما هم بسته آموزشی مون مال خودمون نبود شاید دونه ای 1000 تومن میفروختیمش.

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام،میخواستم بپرسم این dvd تخفیف دانشجویی نداره؟به جون خودم الان 1 ماه که میخوام بخرمش ولی هزینه اش خیلی بالاست.من حرف آقای رزاقی رو قبول دارم ولی حداقل یه کاری کنید بشه این مجموعه با ارزش رو دریافت کرد.

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز باور کنید کار طراحی به این راحتی هم نیست

شما این رو در نظر بگیرید که یه نفر وقتی میخواد طراحی بشه از صفر یاید چه کارایی بکنه

چقدر باید دنبال منبع بگرده، چقدر باید وقت بزاره و چشمش رو به مانیتور میخکوب بکنه

حالا این فرد برداره و تجربه چند سال کار کردنشو تبدیل کنه به یه آموزش که شما میتونی به راحتی با تهیه 1 Dvd ،تمام چند سال زحمت رو در عرض مدت کوتاهی بدست بیاری و راحت یاد بگیری، این ارزش نداره!؟؟

شما اگه بخوایی این رو در یک دوره یاد بگیری که هزینش بیشتره!

من خودم این آموزش رو ندیدم

ولی باور کنید وقتی بتونید این تجربیات رو کسب کنید و بتونید قالب رو به تنهایی طراحی کنید

تازه میفهمید چقدر ارزش داشته این آموزشی که براش پول پرداخت کردید.

به نظر من قیمت زیاد نیست چون این کار کپی و رایت آموزش خارجی نیست!!

موفق باشید.:thankyou:

لینک به ارسال

آقا تخفیف دانشجویی بدید

لااقل برای اعضا جومینا در نظر بگیرید

وقتی یه کار برای عرضه ارائه میشه باید بازار رو هم در نظر بگیرید

این محصول بیست هزار تومان قیمت داشت که صد درصد افزایش قیمت پیدا کرد

تخفیف پیلیز کنید

لینک به ارسال

سلام دوستان

من این آموزش رو تهیه کردم . به حق قیمتش بالاتر از این حرف هاست .

دوستان اگه کسی می خواهد که حرفه ای بشه باید بها ش رو بده هیچ کس نباید انتظار داشته باشه به صرف اینکه قصد داره حرفه ای بشه پس همه چیز باید براش آماده بشه .هرگز

لینک به ارسال

کاش اون موقع که 20 تومن بود میخردم !!!! :(

دقیقا روزی که تغییر قیمت دادید من میخواستم بخرم.اون موقعه که 20 تومن بود پول جمع کردم یهو فرداش شد 40 تومن.خیلی ضدحال خوردم.:(

یه پیشنهاد بدم ؟

اگه میشه یه تخفیف در روز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) بدید تا اونهایی که میخوان استفاده کنن بتونن بهره ببرن.

لینک به ارسال

kabook عزیز شما که عضو هستید هر چقدر دوست داشتید بدید

تشکر بابت تخفیف

داشتم آموزش ها رو یکی یکی مرور و تمرین می کردم

دلم نیومد اینجا ننویسم

الحق که بسیار روان و عالی تدریس شده

اصلا باید 50 هزا رتومان بدید تا آقای تهرانی رو توی اموزش ها ببنید :D

(نکته انحرافی) در ضمن هر کسی مجموعه رو خرید بهش توصیه می کنم

5 ثانیه اول کل اموزش ها رو یک بار سریع مرور کنه خستگی یه هفتش از تنش خارج میشه :D

منتظر بقیه اموزش های جومینا هم هستم

چون کلاسها در حال حاضر در تهران برگزار میشه

خیلی عالی میشه که کلاسها رو در سطح های مختلف تبدیل به سی دی اموزشی کنید

من مطمئنم هر کسی این مجموعه را بخره

در اولین کاری که به مشتری تحویل بده چند برابر اون رو گیر میاره

الان که درس چهارم هستم و هنوز بقیشو ندیدم

ولی احساس میکنم هر چی تو ذهن مشتری و در هر موقیتی که تو نظرش باشه می تونم ایجاد کنم

لینک به ارسال

دوست عزیز شما برای اینکه خواندن و نوشتن یاد بگیرید کلی هزینه میکنید به نظر من اگه شما میخواهید پیشرفت کنید باید هزینه کنید

چون هیچ پیشرفتی بدون صرف هزینه میسر نیست

لینک به ارسال

با سلام

sms118 عزیز ، اگه میخواهید پاسخ کاربری را بدهید ، لطف کنید ابتدا یه نگاهی به تاریخ آخرین ارسالش بندازید

این جور ارسالها فقط باعث بالا آوردن تاپیک میشه که خلاف قوانین انجمن هستش

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...