رفتن به مطلب
hamidjh

مشكل با طراحي سايت در دريم ويور

پست های پیشنهاد شده

با سلام من يه صفحه ايندكس واسه سايتم در دريم ويور طراحي كردم ولي در رزلوشن هاي مختلف جواب نميده يعني متناسب با نمايشگر بزرگ و كوچيك نميشه بايد چيكار كنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز من این ترم تازه php رو تو دانشگاه گرفتم .:D این رو فهمیدم که php همه کار میتونه انجام بده چون یک برنامه نویسی هست و css یه جورایی مانند html هست که نمیشه با اون برنامه نویسی کرد بیشتر برای استایل از اون استفاده میشه.

اما در PHP آره میشه متغیر تعریف کرد و .....:thankyou:

یا حق

لینک به ارسال

چطور میشه متغیری را که در php تعریف و مقدار دهی شده برای تعیین عرض قالب در css به کار برد؟

لینک به ارسال

شما فایل css رو طراحی میکنید و با پسوند css. ذخیره میکنید (ترجیحا در کنار فایل php ) حال شما در php فایلی رو فرا خوانی میکنی.(دوستان اگه اشتباه بود درستش رو بگن آخه هنوز استاد ما داره بهمون میگه تابع چیست؟، البته من یه چیزایی هم خودم بلدم)

لینک به ارسال

سلام

آقای آذر مهر شما چه رشته ای میخونی؟چه دانشگاهی؟؟

من که ندیدم بیان تو دانشگاه php تدریس کنن!!!دانشگاه ما همچین چیزی نداشت.

سوال بودا جسارت نشه خدمتتون.

این کاری که میگید با جاوااسکریپت راحت انجام میشه.

لینک به ارسال

فايل cssرو چطور طراحي كنم و چي داخلش بنويسم و چطور در فايل php فراخواني كنم اگه ميشه يه كم واضح تر توضيح بديد با تشكر.

لینک به ارسال

سلام

آقای آذر مهر شما چه رشته ای میخونی؟چه دانشگاهی؟؟

من که ندیدم بیان تو دانشگاه php تدریس کنن!!!دانشگاه ما همچین چیزی نداشت.

سوال بودا جسارت نشه خدمتتون.

این کاری که میگید با جاوااسکریپت راحت انجام میشه.

نه با با جسارت چیه شما اختیار تام دارید هرسوالی بپرسید. من دانشگاه آزاد درس میخونم توی شهر آباده طشک(شمال دریاچه بختگان خشک شده)

الان هم کار دانی هستم ترم 4 درسی هم که داریم "مبتنی بر وب" هست که استادمون php درس میده اما هنوز داره از اول اول میگه منم چون یه کم از اینا سرم میشه وردست استاد یه کارایی میکنم بهاش هم :heart:جور شدم.

در مورد فلش هم بگم که تا الان اصلان حتی یه کد هم با جاوا ننوشتم و بلد نیستم.

خب حالا که شما میتونید این کار رو انجام بدید بفرمایی هم دوستمون رو راهنمایی کنید و هم اینکه من هم شاید یاد گرفتم.

یا حق:thankyou:

لینک به ارسال

فايل cssرو چطور طراحي كنم و چي داخلش بنويسم و چطور در فايل php فراخواني كنم اگه ميشه يه كم واضح تر توضيح بديد با تشكر.

با سلام

دوست عزیز این کار رو براحتی میتونید با notepad انجام دهید و فایل رو با پسوند .css ذخیره کنید.

برای فراخوانی سی اس اس هم لزومی به مهارت در پی اچ پی نیست!!

اگر نام فایل سی اس اس رو amin.css بزارید از این کد میتونید استفاده کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

آقاي امين از راهنمايي هاتون ممنون ولي نگفتيد چه كدي در css بزارم كه مشكلم حل بشه ممنون ميشم اون كد و توضيحاتش رو بگيد.

لینک به ارسال

دوست همونطور که آقای تهرانی خدمتتون فرمودن باید به جای تعیین عرض به صورت پیکسلی یا.... از درصد استفاده کنید.مانند

Width:100%

در کل باید با دستورات css آشنا باشید.

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...