رفتن به مطلب
khorasanb

لطفا به اینجا یه سری بزنید

پست های پیشنهاد شده

اقا لطفا به این سایت یه سری بزنید و ببینید چه مشکلی داره البته یه مشکل بزرگ داره که ان شاء الله با نظرات شما برطرف میشه.

www.nooghaabchik.com

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز مشکلت رو بگو ونشون بده که کجا مشکل دارم من نمیدونم قالب شما این شکلی هست یا با بروز مشکل چنین شکلی شده.

حالا دوست عزیز از شما میخوام که دقیق مشکلت رو بیان کنی و بگی که مشکلت از کجاست تا دوستان بهتر متوجه منظور شما شوند و مشکل خودتون هم زودتر حل بشه.:thankyou:

لینک به ارسال

دوست عزیز مشکلت رو بگو ونشون بده که کجا مشکل دارم من نمیدونم قالب شما این شکلی هست یا با بروز مشکل چنین شکلی شده.

حالا دوست عزیز از شما میخوام که دقیق مشکلت رو بیان کنی و بگی که مشکلت از کجاست تا دوستان بهتر متوجه منظور شما شوند و مشکل خودتون هم زودتر حل بشه.:thankyou:

همان طور که دیدید مطالب داخل سایت (نوشته ها ) وقتی از داخل ادیتور میزنم به طور خودکار منظم بشه اینتوری میشه در ضمن قالب با ارتیستر درست شده.

لینک به ارسال

همون طور که دوستمون اشاره کردن مشکلاتشو بگین اما اونیکه در نگاه اول آدم متوجه مشکل این سایتتون میشه ،اشکال در فارسی سازیش هستش که قالبتان درست فارسی سازی نشده...دوم اینکه منوهایی را در قسمت پایی فوتر دیدم که خیلی غیرعادی بنظر میاد من که تا حالا این مدلی ندیده بودم...سوم هم اینکه سعی کنین حداقل از یک ساید(چپ یا راست) در سایتتان استفاده کنین چون از لحاظ ظاهری بهتره....حالا بازم بهتره که شما خودتون در مورد ایرادات توضیحی بدین که منظورتان کدام قسمت ها بود

همان طور که دیدید مطالب داخل سایت (نوشته ها ) وقتی از داخل ادیتور میزنم به طور خودکار منظم بشه اینتوری میشه در ضمن قالب با ارتیستر درست شده.

دوست عزیز درست فارسی سازیش نکردین،با کدام ورژن آرتیستر طراحیش کردین؟

اگر با ورژن 2.5 http://www.joomina.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=70&Itemid=

اگر با ورژن 2.4 http://www.joomina.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=73&Itemid=

اینها آموزش فارسی سازی آرتیستر میباشد...موفق باشین

لینک به ارسال

همون طور که دوستمون اشاره کردن مشکلاتشو بگین اما اونیکه در نگاه اول آدم متوجه مشکل این سایتتون میشه ،اشکال در فارسی سازیش هستش که قالبتان درست فارسی سازی نشده...دوم اینکه منوهایی را در قسمت پایی فوتر دیدم که خیلی غیرعادی بنظر میاد من که تا حالا این مدلی ندیده بودم...سوم هم اینکه سعی کنین حداقل از یک ساید(چپ یا راست) در سایتتان استفاده کنین چون از لحاظ ظاهری بهتره....حالا بازم بهتره که شما خودتون در مورد ایرادات توضیحی بدین که منظورتان کدام قسمت ها بود

دوست عزیز درست فارسی سازیش نکردین،با کدام ورژن آرتیستر طراحیش کردین؟

اگر با ورژن 2.5 http://www.joomina.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=70&Itemid=

اگر با ورژن 2.4 http://www.joomina.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=73&Itemid=

اینها آموزش فارسی سازی آرتیستر میباشد...موفق باشین

همانطور که خودتون اشاره کردید مشکل راست چین بودن فارسی هست با این که فارسی هم شده اما مشکل داره لطفا راهنمایی فرمایید.

اما با ارتیستر 2.6 این قالب رو درست کردم

لینک به ارسال

دوست عزیز براتون فارسی کردم تو پ خ لینکش گذاشتم...موفق باشین

خیلی ممنون دوست گرامی

بچه ها لطفا شما هم به ادرس برید و یه تماشایی بزنید پیشنهادات خودتون رو به بنده برسونید در همین انجمن.

www.nooghaabchik.com

لینک به ارسال

بازم سلام

خیلی بهتر شده

اما هنوز یه مشکل داره اونم اینه که اون منویی که زیر سایت شما ایجاد میشه هیچ استایلی نداره و یه کم ضایع میزنه.

البته من الان جایی هستم و دارم از اکسپلورر استفاده میکنم.

ولی در کل درست شد.

لینک به ارسال

ولی مثل اینکه با اکسپلورر مشکل داره اینو چیکار کنم البته یاداور بشم بنده از اکسپلورر 9 استفاده میکنم .

لینک به ارسال

دادا جان من با 4 مرور گر الان تست کردم همش همینطوره اوپرا-موزیلا-اکپلور-کوروم

حلا لا نمودونم شما چی رو میگید. دقیقا به شکل زیر در پایین سایت شما نشون داده میشه.

لینک به ارسال

مشکلی که دوست عزیزم میگفت برطرف شد اما مشکل دیگه ای که داره اینه که با اکسپلورر مشکل راست به چپ بودن نوشته ها داره لطفا بگید اینو چطور برطرف کنم.

www.nooghaabchik.com

راستی تا یادم نرفته بگید چه جور منویی برای همچین سایتی خوبه و بهش می خوره.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...