رفتن به مطلب
alireza10025

مشکل با ویرایشگر TinyMCE

پست های پیشنهاد شده

درود دوستان
من ویرایشگر TinyMCE  را روی توسعه یافته قرار دادم و متاسفانه کد زبان را هم فارسی (fa) انتخاب کردم. حالا زبان ویرایشگر فارسی شده و از سمت راست مرتب شده که کار کردن را کمی سخت کرده. اگر بخواهم آنرا تبدیل به انگلیسی کنم باید کد زبان را تغییر دهم اما چه کدی را باید بزنم چون en وجود ندارد. لطفا راهنمایی بفرمایید
با سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود دوستان

من ویرایشگر TinyMCE  را روی توسعه یافته قرار دادم و متاسفانه کد زبان را هم فارسی (fa) انتخاب کردم. حالا زبان ویرایشگر فارسی شده و از سمت راست مرتب شده که کار کردن را کمی سخت کرده. اگر بخواهم آنرا تبدیل به انگلیسی کنم باید کد زبان را تغییر دهم اما چه کدی را باید بزنم چون en وجود ندارد. لطفا راهنمایی بفرمایید

با سپاس

دوست گرامی برای ویرایش کد در ادیتور tiny mce یک دکمه در نوار ابزار بالایی وجود دارد برای ویرایش کد که یک popup  باز می شود و می توانید کد ها را ویرایش کنید که این popup فارغ از زبان وب سایت همواره چپ به راست خواهد بود.

امیدوارم راهگشا باشد .

تا جایی که در خاطر دارم در تنظیمات پلاگین tinyMCE  هم جهت ویرایش گر قابل انتخاب بود که از کدام جهت باشد .

لینک به ارسال

درود

ببینید دوست من، همین ادیتوری که در همین سایت ما از ابزارش استفاده میکنیم چپ چین است و از چپ به راست مرتب شده مثلا آیکون بولد را ملاحظه کنید منتها الیه سمت چپ است. اما مال من از راست به چپ چیده شده البته بعد از انتخاب کد زبان فارسی در تنظیمات پلاگین ویرایشگر.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...