رفتن به مطلب
zagros

کامپوننت com_spupgrade

پست های پیشنهاد شده

باسلام و وقت بخیر

من این کامپوننتو روی جوملا 2.5 نصب کردم . ولی موقع ارتقا خطای زیر نمایش داده میشه

Could not connect. Go back correct db 1.5 info and try again. Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) 

این کامپوننتو در سایت 2.5 نصب کردم و سایتی که میخوام ارتقا بدم 1.5 هست که به صورت لوکال موجود میباشد.قالب هم مهم نیست که ارتقا پیدا کند.

خواهشا کمک کنید

لینک دانلود افزونه

http://combile.persiangig.com/.ZddmmRMxtl/1/com_spupgrade_v1.2.2.zip

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باسلام و وقت بخیر

من این کامپوننتو روی جوملا 2.5 نصب کردم . ولی موقع ارتقا خطای زیر نمایش داده میشه

Could not connect. Go back correct db 1.5 info and try again. Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) 

این کامپوننتو در سایت 2.5 نصب کردم و سایتی که میخوام ارتقا بدم 1.5 هست که به صورت لوکال موجود میباشد.قالب هم مهم نیست که ارتقا پیدا کند.

خواهشا کمک کنید

لینک دانلود افزونه

http://combile.persiangig.com/.ZddmmRMxtl/1/com_spupgrade_v1.2.2.zip

باسلام

خوب متوجه نشدم الان چیکار میخوای بکنی؟؟

جوملا 1.5 هستی با این کامپوننت میخوای بری روی جوملا 2.5؟؟

یاعلی

لینک به ارسال

من میخوام فقط مطالب جوملا 1.5 را به 2.5 ارتقا بدم. سایت 2.5 هم آماده است. ولی این کامپوننت خطا میده که مطالب را بیارم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...