رفتن به مطلب
hamidjj

تاپیک جامع مشکلات افزونه فروش فایل جومینا

پست های پیشنهاد شده

با سلام

در ابتدا تشکر فراوان از آقای تهرانی عزیز که بسیار زحمت کشیدند و این افزونه فوق العاده رو رایگان در اختیار ما قرار دادند. بسیار بسیار ممنون

قصد بنده اینه که در این تاپیک مشکلات این افزونه رو عنوان کنم ( نه مشکلاتی که به قالب، هاست و ... مربوط میشه)

امیدوارم بتونیم به هم کمک کنیم تا این مشکلات حل بشه

1-امکان درج عکس، لینک، کاراکترهای خاص و ... در قسمت ادامه مطلب وجود نداره و در صورت قرار دادن لینک یا عکس یا... بعد از ذخیره کردن، در ادامه مطلب از ابتدا تا جایی که اولین لینک یا عکس یا ... باشه، نشون میده.

2-بر خلاف چیزی که در فیلم آموزشی هست، وقتی وارد یک مجموعه میشیم عکس بند انگشتی فایلها نشون داده نمیشه، و وقتی ادامه مطلب رو می زنیم در قسمت بالا عکس بند انگشتی نشون داده میشه. باید طبق فیلم قبل از زدن ادامه مطلب عکس فایلها قایل نمایش باشه

3-وقتی لیست فایلهای یک مجموعه رو نگاه می کنیم، چون تصویر بند انگشتی نمایش داده نمیشه، برچسب فایل روی عنوان قرار می گیره و کلمه اول عنوان ناخوانا میشه

4- اگه موقع ایجاد فایل یک برچسب برای فایل انتخاب بشه و ذخیره بشه، بعد موقع ویرایش فابل دیگه نمیشه برچسب فایل رو برداشت و گزینه بدون برچسب وجود نداره

5- امکان تعلق یک فایل به دو مجموعه وجود نداره

6- اگه ماژول نمایش موقعیت کاربر در سایت (شما اینجا هستید: خانه) وجود داشته باشه و شما در حال دیدن یه فایل در منوی مثلا خانه/فروش فایل/ فایل1 باشید، اگه خرید و دانلود رو بزنید، در صفحه ای که برای وارد کردن ایمیل میاد، موقعیت شما میشه: خانه! . و همینطوردر این صفحه عنوان صفحه مرورگر میشه نام سایت در تنظیمات کلی.

7-اگه یه ماژول در سمت چپ یا راست وجود داشته باشه و عنوان فایل طولانی باشه، محل قرار گرفتن گزینه ادامه مطلب به هم می ریزه و موقعیتش مناسب نیس

8-در ماژول نمایش فایل در مطلب، توضیحات کوتاه فایل در وسط قرار نمی گیره و بالا هست.

فعلا این ایرادها رو من پیدا کردم که البته ممکنه به راحتی قابل حل باشه و مشکل از کم سوادی بنده باشه

با تشکر مجدد از آقای تهرانی امیدوارم در بهتر شدن این افزونه بتونیم کمکتون کنیم

منتظر نسخه بعدی هستیم...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آقا چرا پشتیبانی نمی کنید؟

تو رو خدا این مشکلات رو برطرف کنید

یه مشکل مهم دیگه هم هست، اینکه کامپوننت ارجاع با آدرسهایی که مربوط به فروش فایله کار نمی کنه!

لینک به ارسال

درود بر شما

بسیار از مشکلات در نسخه جدید در تاریخ 2/4/94 بر طرف شده است

می توانید از سایت جومینا دانلود کنید

لینک به ارسال

از 8 تا مشکلی که تو پست اول گفتم، فقط مورد 2 و 3 حل شده

مورد 8 هم بر عکس شده، یعنی تو لیست فایلها، توضیحات کوتاه در وسط قرار نمیگیره و بالاست. اما در مطلب درسته

آقااااااااااااا، مهمترین مشکل اینه که تو ادامه مطلب، نمیشه لینک یا عکس یا هیچ کدی قرار داد!!! فقط متن ساده!!!

یکی اینو به گوش آقای تهرانی که انصافا خیلی زحمت کشیدن، برسونه

ممنون

لینک به ارسال

مشکل دیگه ای هم من دارم که وقتی فایل رو رایگان قرار میدم بعد از خرید بجای اینکه آیکون دانلود برام بیاد و مشخصات رو ایمیل کنه صفحه سفید میشه. اگر هم برای فایل قیمت بزارم وقتی خرید میشه و پرداخت انجام میشه بعد از برگشت به سایت صفحه سفید میشه و نه در فاکتورها ثبت میشه و نه دانلودی میاد و نه چیزی ایمیل میشه. لطفا راهنمایی کنیییییییییییییید.

ممنون

لینک به ارسال

یه مشکل تو آخرین نسخه وجود داره که قبلا نبود!

اگه در صفحه پرداخت، انصراف از خرید رو بزنید به سایت برمیگرده و میگه شما خرید رو کنسل کردید، ولی تو حسابداری به عنوان یک خرید محسوب میشه!

من با زرین پال تست کردم

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

چرا پشتیبانی نمیشه؟؟؟؟؟

من متوجه نمیشم چرا آقای تهرانی تو کامنتای زیر لینک دانلود کامپوننت فروش نوشته "به جز یک مورد خطای 500 هیچ مشکلی گزارش نشده"؟؟؟؟!!!!!!!

پس این همه مشکل که ما میگیم کشکه؟

چندین بار هم کامنت گذاشتم ولی کامنتم تایید نشده!!!

هر بار هم که آپدیت جدید دادن مشکلاتی که تو انجمن مطرح شده رو نادیده گرفتن

چرا آخه؟

این همه زحمت کشیدین دستتون هم درد نکنه ولی خواهشن پشتیبانی کنید

ویرایش شده توسط hamidjj

لینک به ارسال

سلام

در این افزونه چنتا مشکل هست

1 اینکه فایل خریداری شده در پوشه ی کپی میشه و این باعث بالا رفتم حجم هاست میشه

در سیستم فروش رامین خیلی بهتره هم لینک مستقیم میشه هم فایلها امن هستند . و نمیشه دانلود کرد به صورت دستی

لینک به ارسال

سلام

در این افزونه چنتا مشکل هست

1 اینکه فایل خریداری شده در پوشه ی کپی میشه و این باعث بالا رفتم حجم هاست میشه

در سیستم فروش رامین خیلی بهتره هم لینک مستقیم میشه هم فایلها امن هستند . و نمیشه دانلود کرد به صورت دستی

در این سیستم هم لینک مستقیم میتونید قرار بدید

کپی فایل ها برای جلوگیری از لو رفتن آدرس واقعی فایل است.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...