رفتن به مطلب
arashmmm1414

مشکل در RS Forms

پست های پیشنهاد شده

سلام

با وجود رعایت کلیه قواعد مربوطه در طراحی فرم

اما موقع ثبت و ارسال فرم پر شده توسط کاربر پیام های خطا می آید

موندم چه کنم

لطفا کمک کنید

http://bandargazcity.ir/home/index.php?option=com_rsform&formId=3

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

دوست عزیز لطفا پیغام های خطا را اینجا قرار دهید

در حال حاضر کلا برای دسترسی به مدیریت فرم ها در مدیریت جوملا پیغام زیر در یک صفحه سفید میاد

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /home3/bandarga/public_html/home/administrator/components/com_rsform/controller.php in /home3/bandarga/public_html/home/administrator/components/com_rsform/rsform.php on line 20

Warning: require_once(/home3/bandarga/public_html/home/administrator/components/com_rsform/controller.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home3/bandarga/public_html/home/administrator/components/com_rsform/rsform.php on line 20

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home3/bandarga/public_html/home/administrator/components/com_rsform/controller.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home3/bandarga/public_html/home/administrator/components/com_rsform/rsform.php on line 20

لینک به ارسال

درود بر شما

از کجا دانلود کردید ؟

افزونه را کاملا پاک کنید و از سایت های دیگر دانلود و نصب کنید سپس تست کنید

ظاهرا خود کامپوننت مشکل داره !

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام برای اینکه اطلاعات یک فرم طراحی شده با آر اس فرم ، به آدرس ایمیل ارسال شه دقیقا باید چه کرد؟

ویرایش شده توسط جوملا ، عشق مجازی من...

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام من کامپوننت RS Form رو از سایت جوم استار  دانلود و نصب کردم و یکی دو روز کار کرد و یدفعه پیام خطا اومد

با پشتیبانی جوم استار تماس برقرار کردم و گفت که یکی از فایل ها حذف شده

کامپوننت رو مجددا حذف و نصب کردم

باز چند روز کار کرد و پیغام خطا داد

دوباره با پشتیبانی ارتباط برقرار کردم

گفت:  ممکن است مشکل بدلیل وجود تابع eval در کامپوننت و حساس بودن آنتی ویروس سرور شما با این تابع باشد.
موضوع را با مسئول سرور در میان بگذارید.

مشکل رو با مسئول سرور در میان گذاشتم و گفتند مسیر فایل رو بدید تا در لیست استثنا قرار بگیره

مسیر زیر رو دادم

آدرس سایت: http://bandargazcity.ir
نام فایل : rsform.php
مسیر فایل: /public_html/home/components/com_rsform

مسئول سرور این کار رو انجام داد

ولی هنوز مشکل پا برجاست

با پشتیبانی فرم در جوم استار ارتباط برقرار کرده و منتظر پاسخ جدید هستم

گفتم اینجا هم مطرح کنم

متن ارور به شرح زیر هست

در واقع فرم ساز چند روز خوب کار میکنه و یدفعه پیام زیر میاد

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /home3/bandarga/public_html/home/administrator/components/com_rsform/helpers/rsform.php in /home3/bandarga/public_html/home/components/com_rsform/rsform.php on line 19

Warning: require_once(/home3/bandarga/public_html/home/administrator/components/com_rsform/helpers/rsform.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home3/bandarga/public_html/home/components/com_rsform/rsform.php on line 19

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home3/bandarga/public_html/home/administrator/components/com_rsform/helpers/rsform.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home3/bandarga/public_html/home/components/com_rsform/rsform.php on line 19

ویرایش شده توسط رضا قاسمی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...