رفتن به مطلب
pegahmht

دوزبانه کردن قالب یوگرید

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من میخوام قالب سایتم رو که یوگرید هست دوزبانه کنم یعنی الان فارسی میخوام انگلیسی هم داشته باشه

برای شروع باید چی کارکنم؟؟؟

چه افزونه ای نصب کنم؟

لطفا کامل توضیح بدین من تازه کارم

پیشاپیش ممنونم

ویرایش شده توسط pegahmht

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان

من میخوام قالب سایتم رو که یوگرید هست دوزبانه کنم یعنی الان فارسی میخوام انگلیسی هم داشته باشه

برای شروع باید چی کارکنم؟؟؟

چه افزونه ای نصب کنم؟

لطفا کامل توضیح بدین من تازه کارم

پیشاپیش ممنونم

سلام

شما تقریبا باید از هرچیزی دو تا (یکی برای زبان انگلیسی و یکی برای فارسی) درست کنید.

قبل از اون توی منوی افزونه ها، مدیریت زبان ها، عنوان ترجمه بررسی کنید که زبان انگلیسی وجود داشته باشه (که به احتمال فراوان وجود داره)

اول مجموعه ها، مجموعه های مورد نظر واسه زبان اانگلیسی رو بسازید و زبانشون رو مختص زبان انگلیسی قرار بدید.

همچنین یک گروه منو بسازید، سپس در این گروه منو، منوی خانه بسازید و اون رو پیشفرض زبان انگلیسی قرار بدین؛ سپس سایر منوهایی که لازم دارین رو بسازید و مختص زبان انگلیسی قرار بدین.

از قالب سایتتون در مدیریت قالب ها یک کپی بگیرید و قالب کپی شده رو مختص زبان انگلیسی قرار داده و در دستورات بهش بگید که گروه منویی که برای زبان انگلیسی ساختید رو نمایش بده.

سپس نوبت ماژول هاست؛ ماژول ها رو باید یکی یکی باز کنید و در بخش اختصاص منو اون ها رو به منوهای مورد نظر در زبان انگلیسی اختصاص بدید. اگر ماژولی فقط توی منوی خانه (فارسی) بوده، الان باید توی منوی خانه زبان انگلیسی هم اختصاص داده بشه و چینش دلبخواهی سایر ماژول ها ....

در پایان ( به عبارتی در همان شروع کار -- برای اینکه بتونید چک کنید) باید از ماژول نمایش زبان هم استفاده کنید (سرچ کنید این آخری رو)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...