رفتن به مطلب
mina_z

مشکل در کامپوننت سیستم فروش فایل جومینا

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت تمامی دوستان

من کامپوننت فروش فایل جومینا رو به تازگی نصب کردم فیلم آموزشی رو هم دیدم اما دو تا مشکل با این کامپوننت دارم

اول اینکه بعد از تعریف فایل تو بخش مدیریت سایت تصویر بندانگشتی قابل مشاهده هست و میبینمش اما توی صفحه ی اصلی سایت تصویری نمایش نمیده در رابطه با هر فایلی چه بند انگشتی چه تصویر بزرگ میشه راهنمایی کنید که چطور میتونم مشکلم رو حل کنم ؟

نکته ی دوم اینکه چرا امکان ویرایش دوباره فایل ها وجود نداره ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یه نکته ی دیگه که بهش برخوردم و نمیدونم واقعا ایراد از کجاس توی توضیحات فایل هرجا رو که به یه کلمه لینک به سایتای دیگه میدم از اون قستی که لینک دادم به بعد رو جدا میکنه و توی سایت نمایش نمیده چند بار امتحان کردم به کلمه ها تو جاهای مختلف لینک دادم تا قبل از لینک رو نمایش میده ازون به بعدش رو حذف میکنه

خیلی هم آشنایی با نحوه ی کار این کامپوننت ندارم واقعا نمیدونم این ایرادها از کجان ..

لینک به ارسال

خیلی تشکر میکنم از تیم جومینا و دوستان عزیز که انقدر پیگیر حل مشکل بودن و بعد از این همه مدت هنوز جوابی برای مسایل من نداشتند...

واقعا ممنونم که بهم ثابت کردید که چقدر روی این مسایل تسلط دارید ...

لینک به ارسال

دوست عزیز کنایه نزنید.

اولا که برنامه نویس این افزونه آقای تهرانی هستند و ایشون پاسخگو هستند. و به این علت که در سفر بودند امکان حضور در سایت و پاسخگویی به مشکل شما رو نداشتند.

دوما در صورتی که میخواهید سریعتر به جواب برسید لطفا در کامنت های این افزونه در سایت بنویسید.

سوما عدم وجود وقت در مورد پاسخگویی به سوالات دلیل بر عدم تسلط آقای تهرانی نیست.

بی شک ایشون یکی از قویترین افراد در افزونه نویسی هستند.

چهارما شما به هر فردی درخواست نوشتن یک کامپوننت با چنین امکاناتی به هر فردی بدهید. قیمت چند میلیونی به شما خواهند داد که آقای تهرانی لطف کرده و آن را به صورت رایگان در اختیار عموم قرار داده اند.

پنجما تیم جومینا وظیفه پاسخگویی به سوالات کاربران را ندارد بلکه حل مشکلات کاربران تنها لطفی در حق آنان بوده و صرفا به علت زکات علم می باشد.

لطفا اینطور حرف نزنید.

همچنین در صورتی که این عمل را تکرار کنید اخطار دریافت خواهید کرد.

موفق باشید.

یا حق

لینک به ارسال

دوست عزیز کنایه نزنید.

اولا که برنامه نویس این افزونه آقای تهرانی هستند و ایشون پاسخگو هستند. و به این علت که در سفر بودند امکان حضور در سایت و پاسخگویی به مشکل شما رو نداشتند.

دوما در صورتی که میخواهید سریعتر به جواب برسید لطفا در کامنت های این افزونه در سایت بنویسید.

سوما عدم وجود وقت در مورد پاسخگویی به سوالات دلیل بر عدم تسلط آقای تهرانی نیست.

بی شک ایشون یکی از قویترین افراد در افزونه نویسی هستند.

چهارما شما به هر فردی درخواست نوشتن یک کامپوننت با چنین امکاناتی به هر فردی بدهید. قیمت چند میلیونی به شما خواهند داد که آقای تهرانی لطف کرده و آن را به صورت رایگان در اختیار عموم قرار داده اند.

پنجما تیم جومینا وظیفه پاسخگویی به سوالات کاربران را ندارد بلکه حل مشکلات کاربران تنها لطفی در حق آنان بوده و صرفا به علت زکات علم می باشد.

لطفا اینطور حرف نزنید.

همچنین در صورتی که این عمل را تکرار کنید اخطار دریافت خواهید کرد.

موفق باشید.

یا حق

جناب آقای قاسمی در اینکه آقای تهرانی لطف کردن و این افزونه رو آماده کردن شکی نیست

اما من به عنوان یه کاربر وقتی می یام یه همچین چیز به درد بخوری رو می بینم و شروع به انتقال اطلاعاتم بر پایه این افزونه می کنم یعنی به این کامپوننت و این سایت اعتماد کردم

من این مطلب رو یک ماه پیش نوشتم قطعا آقای تهرانی تو این یک ماه یه بار وقت کردن ببینن

منم نمی گم که این افزونه مشکل داره شاید من توی کار کردن باهاش مشکل دارم

و اینم می دونم غیر از من خیلی دیگه از دوستان هم از این افزونه استفاده کردن اونا هم اگه لطف کنن می تون کمکم کنن

من آقای تهرانی رو از انجمن تی سی شاپ می شناسم و تو این چند سال همیشه به ایشون و علم ایشون ارادت داشتم

الانم ممنون می شم اگر شما ، آقای تهرانی و یا هرکسی که داره از این افزونه استفاده می کنه کمک کنه مشکلم حل شه

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

آقای تهرانی متاسفانه خیلی سرشون شلوغه از خودشون بپرسید بهتون میگن گاهی اوقات شده ۵ ماه وقت نکردن بیان تو انجمن فقط میان یه سر به نظرات سایت می زنن و میرن

همچنین مشکل تصویر بند انگشتی در نسخه جدید کامپوننت حل شده است.

در مورد لینک های ناقص به پست مربوط به این افزونه مراجعه کرده و آنجا مطرح کنید تا سریعتر توسط آقای تهرانی رسیدگی شود.

ولی بازم من باهاشون تماس میگیرم و مشکلتون رو گزارش میدم.

ویرایش شده توسط رضا قاسمی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...