رفتن به مطلب
neda1360

مشکل در وارد شدن به لکال هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام 

من وقتی ومپ رو اجرا می کنم سبز می شه قبلا هم بعد از نصب وارد لکال هاست شدم . اما امروز بعد از اجرا ی ومپ و سبز شدن اون وقتی نوشتم لکال هاست و وارد جوملا 3 شدم سایت بالا نیومد روی لوکال و گفت مشکل برقرار ی ارتباط با mysql داره در حالی که همه چیز مرتبه و حتی کلمه administrator هم می زنم نمی تونم وارد بشم  لطفا راهنمایی کنید بسیار بسیار ضروری هست / در ضمن جوملای من جومولا 3 هست 

متشکرم

ویرایش شده توسط neda1360

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام 

من وقتی ومپ رو اجرا می کنم سبز می شه قبلا هم بعد از نصب وارد لکال هاست شدم . اما امروز بعد از اجرا ی ومپ و سبز شدن اون وقتی نوشتم لکال هاست و وارد جوملا 3 شدم سایت بالا نیومد روی لوکال و گفت مشکل برقرار ی ارتباط با mysql داره در حالی که همه چیز مرتبه و حتی کلمه administrator هم می زنم نمی تونم وارد بشم  لطفا راهنمایی کنید بسیار بسیار ضروری هست / در ضمن جوملای من جومولا 3 هست 

متشکرم

لینک به ارسال
یا تنظیمات configuration.php صحیح نیست و یا

mysql ران نشده

ویرایش شده توسط رضا قاسمی

لینک به ارسال

یا تنظیمات configuration.php صحیح نیست و یا

mysql ران نشده

گزینه ومپ سبز شده من الان دقیقا باید چه کار کنم وارد نیستم 

می شه راهنمایی کنید ؟

لینک به ارسال

باسلام

مسیر زیر روی طی کنید

روی آیکون ومپ کنار ساعت ویندوز کلیک کنید و از آخر گزینه restart all services رو بزنید

منتظر باشید تا مجدد سبز بشه و تست کنید

یاعلی

لینک به ارسال

باسلام

مسیر زیر روی طی کنید

روی آیکون ومپ کنار ساعت ویندوز کلیک کنید و از آخر گزینه restart all services رو بزنید

یاعلی

دوست عزیز چندین بار این کار رو کردم حتی ری استارت کردم سیستم رو دوباره ومپ رو نصب کردم لطفا اگر علت رو می دونید راهنمایی بفرمایید 

لینک به ارسال

دوست عزیز چندین بار این کار رو کردم حتی ری استارت کردم سیستم رو دوباره ومپ رو نصب کردم لطفا اگر علت رو می دونید راهنمایی بفرمایید 

قبل از اینکه ومپ رو دوباره نصب کنم زمپ رو از حالت نصب خارج کردم اما پوشه اش در درایو سی بود البته قبل وارد لوکال هاست شده بودم اما وقتی امروز دیدم این مشکل رو داره پوشه زمپ رو حذف کردم حالا پیغام زیر رو می ده اما علامت زمپ روی تب مرورگر میاد 

Error displaying the error page: Application Instantiation Error: Could not connect to MySQL.

لینک به ارسال

قبل از اینکه ومپ رو دوباره نصب کنم زمپ رو از حالت نصب خارج کردم اما پوشه اش در درایو سی بود البته قبل وارد لوکال هاست شده بودم اما وقتی امروز دیدم این مشکل رو داره پوشه زمپ رو حذف کردم حالا پیغام زیر رو می ده اما علامت زمپ روی تب مرورگر میاد 

Error displaying the error page: Application Instantiation Error: Could not connect to MySQL.

لینک به ارسال

باسلام

مسیر زیر روی طی کنید

یاعلی

چندین بار هم این کار رو کردم درست نشد

لینک به ارسال

دوستان ومپ من سبز هست نمی دونم باید چه کنم اصلا لوکال رو حذف کردم دوباره جوملا سه رو تو پوشه دبلیو کپی گردم که دوباره نصب کنم سر پایگاه داده که می رسه می گه نمی تونه با پایگاه داده متصل بشه 

لطفا راهنمایی کنید 

ومپ هم سبز هست 

لینک به ارسال

باسلام

ببنید مشکل از این هست که دوتا سرورساز رو باهم داشتید

بعد زمپ رو پاک کردید ، mysql رو از روی زمپ میخونده

یکبار کامل زمپ و ومپ رو پاک کنید و پوشه هارو نیز پاک کنید

البته فایل های مربوط به سایت هاتون که در www یا htdocs هست رو حتما بردارید

مجدد ومپ سرور 2.5 رو نصب کنید

یاعلی

لینک به ارسال

با سلام

مطمئن نیستم مشکل از این باشه ولی جوملا 3 به ورژن های قبلی زمپ و ومپ همین مشکل رو داره آخرین ورژن ومپ رو بگیرین امیدوارم درست بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...