رفتن به مطلب
دهقان

مشکل به هم ریختگی قالب فروشگاهی خریداری شده پس از نصب

پست های پیشنهاد شده

درود بر شما

من اغلب خواننده مطالب شما عزیزان بوده ام و درس یاد گرفته ام که بخاطرش از شماها سپاسگزارم.

مدتی پیش برای ایجاد یک فروشگاه اینترنتی قالبی خریداری کرده ام و پس از نصب سایت به صورت زیر نمایش داده می شود:

maadized.ir

قالب با قیمت صد تومن در دموی فروشنده بسیار جذاب بود بود و امکاناتی که میخواستم را داشت و طی تماس تلفنی فروشنده اطمینان خاطر داد که قالب امتحان شده است ولی حالا با این مشکل میگوید علت تنظیمات کانفینگ سرور است و من نمیتوانم کاری بکنم! روی چند سرور مختلف امتحان کردم حتا با ای پی ها و سیستم های مختلف..

ببخشید طولانی شد. ممنون میشم راهنمایی کنید که مشکل از قالب است یا اونجوری که فروشنده میگوید چون خطا نمیدهد و به هم ریختگی است علتش تنظیمات سرور است؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باسلام

دوست عزیز سایت آنلاین نیست

یاعلی

ممنونم از توجهتون

دوست عزیزی گفتند مشکل از کوکی های وارد شده در تنظیمات جوملا هست که دارم بررسیش میکنم ونتیجه را اینجا اعلام میکنم.

سپاسگزارم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...